Wynik rozszerzony do: Zachodniopomorskie

image

w naszej ofercie posiadamy oferty najlepszych banków, nie pobieramy opłaty brokerskiej, ani opłaty za przygotowanie oferty. Oferowane przez nas produkty są taką samą ofertą jaką posiadają banki

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Bonina

~3 km Manowo (0)
~6 km Świeszyno (0)
~7 km Koszalin (0)
~8 km Sianów (0)
~9 km Rosnowo (0)
~13 km Mścice (0)
~14 km Biesiekierz (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Słowo lombard kojarzy się negatywnie i ocena moralna większości ludzi jest negatywna o ile chodzi o tę formę zarobkowania. Wbrew natomiast obiegowej opinii lombard w Boninie jest wymagany, ponieważ osoba, klient bardziej ceni teraźniejszość i fakt, że dostanie gotówkę tu i w tej chwili jest znacznie lepsze niż w przyszłości. W zasadzie jest to jedna z bardziej niebagatelnych zasad psychologii, dlatego nic zaskakującego że lombard z Bonina aby funkcjonować musi na czymś zarabiać. Częściej zarabia na zwrocie po sprzedaży danego produktu. Czyli lombard z Bonina w zasadzie jest punktem zamiany dóbr na pieniądze w bardzo całkiem szybki sposób. ażeby klient mógł zamienić dajmy na to fotoaparat na gotówkę musiałby wystawić ten sprzęt np. w serwisie aukcyjnym albo znaleźć w inny sposób nabywcy na to urządzenie. Jednakże nie ma czasu, ponieważ nagle potrzebuje gotówki i dlatego sprzedaje po nieco niższej cenie. Lombard zarabia na różnicy w gronie ceną rynkową, a ceną sprzedaży danego produktu. Nie można oceniać lombardu negatywnie, ponieważ jest on zaprojektowany aktualnie do tego celu, a skoro ludzie do niego się udają, to jest on wymagany ludziom. Inną kwestią jest to czy lombard wyzyskuje ludzi, niemniej jednak bardzo trudno sobie wyobrazić aby ktoś to robił bezinteresownie. Wbrew temu co sądzą socjaliści, to aktualnie ich rządy doprowadziły do nędzy kilka ludzi. Tutaj jest kwestia do napraw, a lombardy są jedynie skutkiem danej polityki np. opodatkowania pracy. W sytuacji opodatkowania alkoholu w Boninie spadnie sprzedaż trunków albo ludzie zaczną przywozić je z innej miejscowości np. z zachodniopomorskim czy pow. koszaliński. Tożsamo jest z pracą w Boninie, a na większą skalę w Polsce. Opodatkowując pracę powodujemy, że co prawda jest chwilowo więcej gotówki, niemniej jednak wzrost bezrobocia po paru latach spowoduje tak de facto spadek wpływów. Tak de facto obecni politycy tego nie rozumieją, niemniej jednak bardzo trudno się im dziwić, bo w ten sposób podcięli żeby sobie skrzydła. Mniej bezrobotnych, to strata dla partii które obiecują im złote góry. W Boninie jest dość dużo takich ludzi, roszczeniowo nastawionych. Ze 100% pewnością jest to kwestia do prześledzenia na przyszłe lata.