Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ

Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa - SK bank

Bielsko-Biała, ul. 11 Listopada 41

Oceń:
(Ocena: 5, głosów: 2)
Telefon: 0 801 170 070, kom. 22 763 87 91 - 92
Ulica: Bielsko-Biała, ul. 11 Listopada 41
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa - SK bank - opis
1. Konta spersonalizowane ROR - SK bank jest bankiem przyjaznym dla nabywcy, dlatego właściwie każdy znajdzie tutaj ofertę dla siebie. Jeśli nie, przyjdź i powiedz nam o tym. Zaproponuj, czego oczekujesz, a my przygotujemy dla Ciebie propozycję.

- Zamysł Junior
- Zamysł Student
- Zamysł Senior
- Zamysł Internetowy
- Zamysł Aktywny
- Zamysł Standardowy

2. Rachunki oszczędnościowe - To są najprostsze rachunki, niemniej jednak czy przez to mniej atrakcyjne? W żadnym wypadku! Pozwalają swobodnie dysponować swoimi pieniędzmi, niemniej jednak przy okazji gwarantują także dobre oprocentowanie.

- Elokacja
- Rachunek a vista
- IKE

3. Lokaty - "Oszczędnością i pracą inni ludzie się bogacą" mówi stare przysłowie. I posiada rację! Sprawdź, jakie mamy dla Ciebie propozycje lokat i pamiętaj, że w SK banku Twoje oszczędności są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

- Lokaty Normalne
- Lokata Dynamiczna
- Bony oszczędnościowe
- Systematycznego oszczędzania
- Rentierskie
- Interlokaty Norma
- eLokata24
- Lokata terminowa sezonowa LETNIA
- Lokata oszczędnościowa sezonowa SZCZĘŚLIWA TRZYNASTKA

3.Kredyty i kredyty - SK bank jest w każdym momencie blisko nabywcy i posiada dla niego najlepsze propozycje: też w kwestii lokat i pożyczek. Atrakcyjne oprocentowanie, rentowne okoliczności spłaty, minimum formalności - czegóż chcieć więcej?

- Kredyt odnawialny w koncie osobistym
- Kredyt mieszkaniowy
- Kredyty konsumpcyjne
- Kredyt Letni

4. Karty - SK bank jako pierwszy w Polsce bank spółdzielczy uzyskał członkostwo główne w międzynarodowej organizacji płatniczej MasterCard?. Dzięki temu może wydawać indywidualne karty płatnicze.

- Karta debetowa MasterCard Debit
- Karta Kredytowa MasterCard
- Karta MasterCard Junior

5. Operacje dewizowe - Za poradą prezentacji możesz przesyłać pieniądze za granicę i odbierać pieniądze z poza granic, dzięki usłudze Przelew regulowany, Przelew SEPA albo Polecenia wypłaty.

6. Rachunki walutowe -Jeżeli posiadasz rachunek oszczędnościowo ? rozliczeniowy / konto spersonalizowane w naszym banku wystarczy złożyć dyspozycję ażeby założyć lokatę walutową. Wszystkie lokaty przedłużają się automatycznie na kolejny okres zadeklarowania. W dodatku możesz otworzyć rachunek płatny na prawie każde żądanie.

7. Bankowość elektroniczna - Swoim klientom SK bank oferuje najnowocześniejsze narzędzia obsługi finansowej. Trzeba do nich także bankowość elektroniczna dzięki, której wszystko jest tak zwykłe, jak to jedynie możliwe...

- SMSbank
- eKonto24

Centrala Banku:

05-200 Wołomin, ul. Wąska 18
tel. 22 763 87 00-01
fax 22 763 87 05
Multimedia
Zdjęcia:
 Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa - SK bank
1
Opinie
Magda w dniu 2014/12/17 napisał:
Ocena:

Jest to bank, ale pracownicy są bardzo mili i fachowi. Ogólnie mam złe wspomnienia ze współpracy z poprzednim bankiem, dlatego moja ocena jest subiektywna.

Wyświetleń od 2014.12.17 : 32225 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie jak ta firma? dodaj ogłoszenie.