Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Wynik rozszerzony do: nowosądecki

image

Nowość! Wniosek o kredyt przez telefonKredyt gotówkowy lub konsolidacyjny jeszcze wygodniejFormalności związane z wnioskiem kredytowymzałatwimy zdalnie,weryfikacja zdolności kredytowej(przez telefon)ZADZWOŃ 511316699Wszelkich informacji udzielimy Ci przez telefonpoinformujemy Cię jaka jest dostępna dla ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Łabowa

~14 km Krynica-Zdrój (1)
~14 km Nowy Sącz (1)
~4 km Kamionka Wielka (0)
~8 km Nawojowa (0)
~8 km Ptaszkowa (0)
~9 km Florynka (0)
~12 km Grybów (0)
~12 km Łomnica-Zdrój (0)
~13 km Krużlowa Wyżna (0)
~14 km Piwniczna-Zdrój (0)
~14 km Mogilno (0)
~14 km Rytro (0)
~14 km Śnietnica (0)
~14 km Barcice Górne (0)
~15 km Ropa (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Są takie działalności gospodarcze w Łabowej, gdzie forma dowolnego środka przemieszczania się od punktu A bo B nie jest konieczna. Są to głównie punkty usług w formie towaru intelektualnego. Niestety trzon każdej gospodarki stanowić powinno zaopatrzenie w niezbędne produkty. Dlatego prowadząc rolniczą produkcję, albo sklep z artykułami spożywczymi w Łabowej w woj. małopolskiem nie sposób obyć się bez pojazdu. Dobrze, ze funkcjonują na rynkach korporacji leasingowe na samochód, bo dzięki nim można otrzymać pojazd warty minimum kilkanaście tysięcy zł. To dzięki takim formom rozliczania się za towar(narzędzie pracy) można otwierać szkoły jazdy, korporacje taksówek, sklepy spożywcze, a nawet małe hurtownie w Łabowej. Ale to nie wszystko co można posiadać w formie leasingu. Maszyny rolnicze także wchodzą w jego zakres, a uzyskać nawet nieduży traktor to sporo kasy. A ciągnik rolniczy to podstawowa forma środka motoryzacyjnego w rolnictwie. Oprócz rolnictwa i klasycznego transportu, są także korporacji budowlane, a tam potrzebne są spycharki, ładowarki i wiele innych.