image

Zapraszamy w każdy dzień tygodnia od 9 do 21! Skup i sprzedaż, pożyczki pod zastaw, pożyczki chwilówki! Sprawdź nas! Lombard DPK Giżycko, ul. Traugutta 12Zapraszamy do naszego sklepu online: http://dpk-lombard.pl/Jesteśmy młodą lecz prężnie działającą firmą, którą cechuje duża determinacja jak i ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

W okolicy Giżycka

W Giżycku znajduje się wiele punktów zwanych lombardami. Można w nich wymienić genialna materialne na gotówkę. Jest to potrzebne dla ludzi, które preferują natychmiast spieniężyć osobiste rzeczy. Minusem jest najczęściej konieczność zgodzenia się na gorsze uwarunkowania inwestycyjne niż mielibyśmy tę samą rzecz sprzedać na przykład. za pośrednictwem portalu aukcyjnego czy innego. Z kolei wielkim plusem jest szybkość zamiany, która jest dla różnych sytuacji życiowych dosłownie niezbędna. W centrum Giżycka znajdziemy niemało lombardów, które należą w wielu wypadkach do większej sieci i są na zasadzie wykorzystywania praw tej spółce , sieci. W lombardzie w Giżycku można oddać wszystko co ma jakąkolwiek wartość. Począwszy od złotych obrączek, po biżuterię, zegarki czy nawet komputery oraz dodatkowo sprzęt elektroniki użytkowej jak aparaty fotograficzne czy drukarki oraz dodatkowo inne szczegóły drukujące jak nawet plotery do większego formatu drukowania. Giżycko jest duże, więc niemało osób decyduje się na sprzedaż osobistych rzeczy za niższą cenę niż uzyskaliby sprzedając sami, niemniej jednak dłużej żeby im to zajęło, więc decydują się na sprzedaż szybciej niemniej jednak w niższej cenie. Lombard zarabia na późniejszej odsprzedaży tych rzeczy i ewentualnej prowizji. Jest to sytuacja korzystna dla obu stron, więc nie można mówić o jakimkolwiek wyzysku. Lombard w Giżycku korzysta na prowizji i późniejszej różnicy odsprzedaży danej rzeczy, a nabywca zyskuje czas, który żeby poświęcił na szukanie ewentualnego kupca oraz dodatkowo wstawianie ogłoszeń w globalnej sieci Internet albo w innych miejscach. Niektóre rzeczy jak zegarki czy aparaty fotograficzne niełatwo sprzedać, więc w sytuacji gdy daną osobę z Giżycka nagli czas jest problem. W wypadku gdy mamy rodzinę oraz dodatkowo znajomych warto się ich zapytać czy nie potrzebują danej rzeczy, niemniej jednak też zajmuje to czas, chociaż znacznie mniej niż bezpośrednia sprzedaż. W Giżycku w lombardzie możemy też przyjść i kupić rzeczy używane po okazyjnych cenach, które w pewnych sytuacjach się zdarzają. W większości takie rzeczy nie posiadają niestety zapewnień, niemniej jednak nabywając na osobiste ryzyko i odpowiedzialność możemy się zdecydować na zakup rzeczy, która nas interesuje z lombardu z Giżycka albo okolic.