image

WitamCzy masz plany ? Mamy rozwiązanie kredytowe. Otrzymujesz pożyczki od 2000 zł do 1 000 000 zł… na niskie oprocentowanie od 2%. Masz w głowie projekty? Potrzebujesz gotówki? Chcesz kupić lub zbudować swój dom? Finansujesz ślub lub wakacje? Kupujesz nowy lub używany samochód? Korzystać z rezerwy ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

Wielu ludzi myśli, że do lombardu w Grudziądzu przychodzą ludzie biedni, ale jest to nieprawdą. Wielu ludzi po prostu źle zarządza swoim budżetem i przez to wpada w konieczność wzięcia pożyczki. Tak realnie w lombardzie można też dostać pożyczkę bez poręczeń i zbędnych dokumentów, ale w sytuacji gdy nabywca jest wpisany na listę dłużników może być z tym problem. Tak więc jak widać już same firmy pożyczkowe w Grudziądzu i okolicach nie oferują pożyczek dla osób realnie biednych. Posiadając zadłużenie w innych firmach jesteśmy wpisany do centralnego rejestru dłużników, który ma w swoim systemie nieomalże każda firma pożyczkowa. Z kolei lombardy prowadzą też inną działalność, która polega na skupowaniu od razu wszelkich rzeczy materialnych. Bez wątpienia polega to na wykupieniu danej rzeczy po kwocie niższej niż jest warte to urządzenie lub rzecz. Wiadomo natomiast , że lombard nie robi tego bezpłatnie i potem kilka z tych rzeczy można znaleźć w serwisach aukcyjnych. Mieszkańcy Grudziądza mogą też przyjść do siedziby lombardu i ujrzeć jakie rzeczy są sprzedawane. W pewnych sytuacjach można trafić na bardzo atrakcyjne cenowo rzeczy, które mogą być dla nas pożyteczne. Zazwyczaj ludzie sprzedają zegarki oraz dodatkowo sprzęt elektroniczny, który w bardzo wielu sytuacjach posiada pewność, ale są też sytuacje, że nie posiada zapewnień dla danego urządzenia. Kwestia moralności lombardów w Grudziądzu i całej Polsce jest sprawą indywidualną. Można dodać, że nawet jedna osoba nie zmusza osób do odwiedzania lombardów i jest to usługa analogiczna jak równieżnne. Skoro ludzie korzystają z takiej usługi , to warto zauważyć, że jest ona wartościowa. Wielu ludzi jest skłonna przeznaczyć aktualne środki na rzecz szybkości realizacji i otrzymania pieniędzy tu i aktualnie. Tak więc lombard można rzec zarabia na handlu w pewnych sytuacjach, ponieważ kontrahenci w większości przypadków są zmuszeni do uzyskania środków pieniężnych natychmiast, a lombard w późniejszym czasie je odsprzedaje.