Wynik rozszerzony do: Dolnośląskie

image

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Kredyty bankowe, pozabankowe, chwilówki i wiele innych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

image

Lombard Legnica. Pożyczki pod zastaw - skup złota Legnica Witelona 14a Potrzebujesz gotówki a nie chcesz brać kredytu? Oferujemy pożyczki pod zastaw złota oraz srebra w każdej postaci . Zapewniamy rzetelną wycenę oraz bezpieczeństwo transakcji. Każda pożyczka oddana przed terminem jest ...

w okolicy Iwin

~15 km Lwówek Śląski (1)
~10 km Zagrodno (0)
~12 km Bolesławiec (0)
~12 km Pielgrzymka (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Surowce, kruszce lub minerały, to zwyczajowo stosowane dokładnego określonia towarzyszące należnościom materialnym w postaci złota oraz monet, a niekiedy srebra. To surowce wartościowe, wyjątkowo złoto. Monety jednakże posiadają specyficzną odmianę prywatnej wartości, bo o ile złoto może być opisane jednoznacznym określeniem wartości, które wynika z przeliczenia jego obowiązującej stawki i jego masy pełnej, to monety z kolei mają nie tyle wartość rynkową, co i symboliczną. Ta pierwsza tyczy się bieżącego bilonu, który nie posiada w sobie cech szczególnych. Ale są monety zabytkowe, których skup w Iwinach w dolnośląskim opłaca się ciut mniej, bo za niewiele ważący krążek handlarz w Iwinach musi wydać wyłożyć odpowiednią sumę, która w wypadku tych bardzo niespotykanych – powinna być relatywnie wysoko wyceniona. I on musi się martwić o to, czy znajda się chętni pasjonaci. Wówczas marketing takiej monety jest jego szczęśliwym dniem. Złoto i srebro poniekąd również posiadają indywidualne wartości symboliczne, a raczej psychologiczne, lecz sztabka złota a moneta występująca w nakładzie liczącym kilka sztuk na skalę światową sprawia różnicę.