image

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Kredyty bankowe, pozabankowe, chwilówki i wiele innych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Lwówka Śląskiego

~11 km Wleń (0)
~14 km Gryfów Śląski (0)
~15 km Iwiny (0)
~15 km Pielgrzymka (0)
~15 km Olszyna (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Są takie działalności gospodarcze w Lwówku Śląskim, gdzie forma dowolnego środka przemieszczania się od punktu A bo B nie jest konieczna. Są to głównie punkty usług w formie towaru intelektualnego. Niestety trzon każdej gospodarki stanowić powinno zaopatrzenie w niezbędne towary. Dlatego prowadząc rolniczą produkcję, albo sklep z artykułami spożywczymi w Lwówku Śląskim w woj. dolnośląskim nie metodę obyć się bez pojazdu. Dobrze, ze funkcjonują na rynkach korporacji leasingowe na samochód, bo dzięki nim można otrzymać pojazd warty minimum kilkanaście tysięcy PLN. To dzięki takim formom rozliczania się za towar(narzędzie pracy) można otwierać szkoły jazdy, korporacje taksówek, sklepy spożywcze, a dosłownie małe hurtownie w Lwówku Śląskim. Ale to nie wszystko co można mieć w formie leasingu. Maszyny rolnicze też wchodzą w jego zakres, a dostać dosłownie nieznaczny traktor to niemało pieniędzy. A ciągnik rolniczy to podstawowa forma środka motoryzacyjnego w rolnictwie. Oprócz rolnictwa i klasycznego transportu, są też korporacji budowlane, a tam potrzebne są spycharki, ładowarki i wiele innych.