Wynik rozszerzony do: lwówecki

image

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Kredyty bankowe, pozabankowe, chwilówki i wiele innych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Gryfowa Śląskiego

~14 km Lwówek Śląski (1)
~4 km Olszyna (0)
~7 km Mirsk (0)
~10 km Leśna (0)
~12 km Lubań (0)
~15 km Zaręba Górna (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Są takie działalności gospodarcze w Gryfowie Śląskim, gdzie forma dowolnego środka przemieszczania się od punktu A bo B nie jest konieczna. Są to przede wszystkim punkty usług w formie towaru intelektualnego. Niestety trzon każdej gospodarki stanowić powinno zaopatrzenie w niezbędne produkty. Dlatego prowadząc rolniczą produkcję, albo sklep z artykułami spożywczymi w Gryfowie Śląskim w woj. dolnośląskim nie sposób obyć się bez pojazdu. Dobrze, ze funkcjonują na rynkach spółki leasingowe na samochód, bo dzięki nim można otrzymać pojazd warty minimum kilkanaście tysięcy złotych. To dzięki takim formom rozliczania się za towar(narzędzie pracy) można otwierać szkoły jazdy, korporacje taksówek, sklepy spożywcze, a dosłownie niezbyt duże hurtownie w Gryfowie Śląskim. Niemniej jednak to nie wszystko co można posiadać w formie leasingu. Maszyny rolnicze również wchodzą w jego zakres, a uzyskać dosłownie nieduży traktor to sporo gotówki. A ciągnik rolniczy to podstawowa forma środka motoryzacyjnego w rolnictwie. Poza rolnictwa i klasycznego transportu, są również spółki budowlane, a tam potrzebne są spycharki, ładowarki i kilka innych.