Dolnośląskie

image

Lombard Legnica. Pożyczki pod zastaw - skup złota Legnica Witelona 14a Potrzebujesz gotówki a nie chcesz brać kredytu? Oferujemy pożyczki pod zastaw złota oraz srebra w każdej postaci . Zapewniamy rzetelną wycenę oraz bezpieczeństwo transakcji. Każda pożyczka oddana przed terminem jest ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

W Lwówku Śląskim znajduje się kilka punktów zwanych lombardami. Można w nich wymienić dobra materialne na gotówkę. Jest to potrzebne dla osób, które preferują natychmiast spieniężyć prywatne rzeczy. Minusem jest w zdecydowanej większości przypadków konieczność zgodzenia się na gorsze warunki finansowe niż mielibyśmy tę samą rzecz sprzedać np. za pośrednictwem portalu aukcyjnego czy innego. Z kolei wielkim plusem jest szybkość konwersji, która jest dla różnych sytuacji życiowych wręcz niezbędna. W centrum Lwówka Śląskiego znajdziemy niemało lombardów, które należą w bardzo wielu sytuacjach do większej sieci i są na zasadzie zastosowania praw tej korporacji , sieci. W lombardzie w Lwówku Śląskim można oddać wszystko co ma jakąkolwiek wartość. Począwszy od PLN obrączek, po biżuterię, zegarki czy nawet komputery , a oprócz tego sprzęt elektroniki użytkowej jak aparaty fotograficzne czy drukarki , a oprócz tego inne elementy drukujące jak nawet plotery do większego formatu drukowania. Lwówek Śląski jest duże, więc niemało osób decyduje się na marketing własnych rzeczy za niższą cenę niż uzyskaliby sprzedając sami, ale dłużej ażeby im to zajęło, więc decydują się na marketing szybciej ale w niższej cenie. Lombard zarabia na późniejszej odsprzedaży tych rzeczy i ewentualnej prowizji. Jest to sytuacja korzystna dla obu stron, więc nie można mówić o jakimkolwiek wyzysku. Lombard w Lwówku Śląskim korzysta na prowizji i późniejszej różnicy odsprzedaży danej rzeczy, a nabywca zyskuje czas, który ażeby poświęcił na szukanie potencjalnego kupca , a oprócz tego wstawianie ogłoszeń w Internecie albo w innych miejscach. Niektóre rzeczy jak zegarki czy aparaty fotograficzne niełatwo sprzedać, więc w wypadku gdy daną osobę z Lwówka Śląskiego nagli czas jest problem. W sytuacji gdy posiadamy rodzinę , a oprócz tego znajomych warto się ich zapytać czy nie potrzebują danej rzeczy, ale też zajmuje to czas, chociaż znacznie mniej niż bezpośrednia marketing. W Lwówku Śląskim w lombardzie możemy też przyjść i zakupić rzeczy używane po okazyjnych cenach, które czasami się zdarzają. W większości przypadków takie rzeczy nie posiadają niestety gwarancji, ale nabywając na swoje ryzyko i odpowiedzialność możemy się zdecydować na zakup rzeczy, która nas interesuje z lombardu z Lwówka Śląskiego albo okolic.