Wynik rozszerzony do: Dolnośląskie

image

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Kredyty bankowe, pozabankowe, chwilówki i wiele innych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

image

Lombard Legnica. Pożyczki pod zastaw - skup złota Legnica Witelona 14a Potrzebujesz gotówki a nie chcesz brać kredytu? Oferujemy pożyczki pod zastaw złota oraz srebra w każdej postaci . Zapewniamy rzetelną wycenę oraz bezpieczeństwo transakcji. Każda pożyczka oddana przed terminem jest ...

w okolicy Lubawki

~9 km Kamienna Góra (0)
~10 km Leszczyniec (0)
~11 km Czarny Bór (0)
~13 km Mieroszów (0)
~15 km Kowary (0)
~15 km Boguszów-Gorce (0)
~15 km Marciszów (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Są takie działalności gospodarcze w Lubawce, gdzie forma dowolnego środka przemieszczania się od punktu A bo B nie jest konieczna. Są to przede wszystkim punkty usług w formie towaru intelektualnego. Niestety trzon każdej gospodarki stanowić powinno zaopatrzenie w niezbędne produkty. Dlatego prowadząc rolniczą produkcję, albo sklep z artykułami spożywczymi w Lubawce w woj. dolnośląskim nie sposób obyć się bez pojazdu. Dobrze, ze funkcjonują na rynkach firmy leasingowe na samochód, bo dzięki nim można otrzymać pojazd warty minimum kilkanaście tysięcy zł. To dzięki takim formom rozliczania się za towar(narzędzie pracy) można otwierać szkoły jazdy, korporacje taksówek, sklepy spożywcze, a wręcz niezbyt duże hurtownie w Lubawce. Niemniej jednak to nie wszystko co można mieć w formie leasingu. Maszyny rolnicze również wchodzą w jego zakres, a dostać wręcz nieznaczny traktor to niemało kasy. A ciągnik rolniczy to podstawowa forma środka motoryzacyjnego w rolnictwie. Poza rolnictwa i klasycznego transportu, są również firmy budowlane, a tam potrzebne są spycharki, ładowarki i kilka innych.