Wynik rozszerzony do: Kujawsko-pomorskie

image

Skupujemy telefony, elektronarzędzia, instrumenty muzyczne, telewizory, sprzęt RTV i AGD , rowery, laptopy, rowery oraz wszystko co legalne !Zajmujemy się serwisem telefonów , tabletów oraz instrumentów.Udzielamy pożyczek pod zastaw.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

image

Zajmujemy sie naprawa laptopów, komputerów, nawigacji, tabletów. Sprzedaż nowych komputerów i laptopów. Naprawiamy wszystkie usterki związane z elektroniką i oprogramowaniem Zapraszmy.

w okolicy Nowej Wsi Wielkiej

~15 km Barcin (1)
~8 km Brzoza (0)
~11 km Łabiszyn (0)
~14 km Rojewo (0)
~14 km Jaksice (0)
~15 km Solec Kujawski (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Przed zaciągnięciem pożyczki w Nowej Wsi Wielkiej lub poprzez internetowe systemy pożyczkowe warto zorientować się jakie są realne koszty, ponieważ zdarza się, że korporacji ukrywają dodatkowe koszty tj. przykładowo. opłaty jednorazowe. Odpowiednie porównywarki internetowe jak nasza strona, powinny poradzić sobie z tym dylematem i wykazać je w realnych kosztach lub odsetkach. W Nowej Wsi Wielkiej w punktach chwilówkowych nie ma takiej sposobności, albo jest ona ograniczona.