image

Zajmujemy sie naprawa laptopów, komputerów, nawigacji, tabletów. Sprzedaż nowych komputerów i laptopów. Naprawiamy wszystkie usterki związane z elektroniką i oprogramowaniem Zapraszmy.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Barcina

~15 km Żnin (1)
~7 km Piechcin (0)
~9 km Łabiszyn (0)
~11 km Pakość (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Święta w Barcinie jak co roku przyprawiają o głowę osób z powodu braku kasy. Właściwie każdy preferuje się zademonstrować przed familią i wykazać zaradnością , a ponadto kupić prezenty. Jak wiadomo w Polsce ceny produktów i usług stoją na wysokim poziomie. Z tego powodu święta Bożego Narodzenia w Barcinie, to zwiększony popyt na wszelakiej maści kredyty i chwilówki. W odpowiednich sytuacjach taka pożyczka może pomóc, niemniej jednak zdarza się że jest ona szkodliwa. Warto zastanowić się przed wzięciem kredyty na wysoki %. Jeśli zależy nam na czasie i jesteśmy świadomi warunków oferty, to taka sytuacja jest w porządku, ponieważ niektórzy wszyscy nie mają bogatej rodziny, a dosłownie pomimo dobrych zarobków zabrakło im kasy na indywidualne cele.