Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Wynik rozszerzony do: Dolnośląskie

image

Lombard Legnica. Pożyczki pod zastaw - skup złota Legnica Witelona 14a Potrzebujesz gotówki a nie chcesz brać kredytu? Oferujemy pożyczki pod zastaw złota oraz srebra w każdej postaci . Zapewniamy rzetelną wycenę oraz bezpieczeństwo transakcji. Każda pożyczka oddana przed terminem jest ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

image

  Pomoc finansowa dla wszystkichSzukasz pomocy finansowej na rozsadnych warunkach i potrzebujesz srodków na koncie bankowym w ciagu 24 godzin? Jestes pracownikiem lub przedsiebiorca, ale bank odrzucil Twój wniosek? Masz zle dlugi, których nie mozesz sie pozbyc? Tak czy inaczej, nie szukaj dalej. Mozemy ...

image

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Kredyty bankowe, pozabankowe, chwilówki i wiele innych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

w okolicy Polkowic

~14 km Lubin (1)
~10 km Jerzmanowa (0)
~12 km Grębocice (0)
~13 km Rudna (0)
~14 km Chocianów (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Słowo lombard kojarzy się negatywnie i ocena moralna większości ludzi jest negatywna jeśli chodzi o tę formę zarobkowania. Wbrew jednakże obiegowej opinii lombard w Polkowicach jest wymagany, ponieważ osoba, nabywca bardziej ceni teraźniejszość i fakt, że uzyskanie gotówkę tu i właśnie jest znacznie lepsze niż w późniejszym czasie. W zasadzie jest to jedna z ważniejszych zasad psychologii, dlatego nic w tym zaskakującego że lombard z Polkowic żeby funkcjonować musi na czymś zarabiać. W większości przypadków zarabia na zwrocie po dystrybucji danego produktu. Czyli lombard z Polkowic w zasadzie jest punktem podmiany dóbr na pieniądze w bardzo całkiem szybki sposób. ażeby nabywca mógł zamienić dajmy na to fotoaparat na gotówkę musiałby wystawić ten sprzęt np. w serwisie aukcyjnym albo odkryć w inny sposób kontrahenta na to urządzenie. Natomiast nie ma czasu, ponieważ nagle potrzebuje kasy i dlatego sprzedaje po nieco niższej cenie. Lombard zarabia na różnicy pomiędzy ceną rynkową, a ceną dystrybucji danego produktu. Nie można oceniać lombardu negatywnie, ponieważ jest on zaprojektowany w tej chwili do tego celu, a skoro kobiety i mężczyźni do niego się udają, to jest on wymagany ludziom. Inną kwestią jest to czy lombard wyzyskuje ludzi, ale nieprosto sobie wyobrazić żeby ktoś to robił bezinteresownie. Wbrew temu co sądzą socjaliści, to w tej chwili ich rządy doprowadziły do nędzy kilka ludzi. Tutaj jest kwestia do napraw, a lombardy są tylko wynikiem danej polityki np. opodatkowania pracy. W przypadku opodatkowania alkoholu w Polkowicach spadnie sprzedaż trunków albo kobiety i mężczyźni zaczną przywozić je z innej miejscowości np. z dolnośląskim czy pow. polkowicki. Jednakowo jest z pracą w Polkowicach, a na większą skalę w Polsce. Opodatkowując pracę powodujemy, że co prawda jest chwilowo więcej kasy, ale wzrost bezrobocia po paru latach spowoduje tak faktycznie spadek wpływów. Tak faktycznie obecni politycy tego nie rozumieją, ale nieprosto się im dziwić, bo w ten sposób podcięli aby sobie skrzydła. Mniej bezrobotnych, to strata dla partii które obiecują im złote góry. W Polkowicach jest niemało takich osób, roszczeniowo nastawionych. Z pewnością jest to kwestia do przemyślenia na przyszłe dni.