Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Wynik rozszerzony do: olsztyński

image

Wiarygodna oferta kredytowaOferujemy pożyczki od 2500 € do 1 200 000 € dla każdej osoby lub firmy, która chce i jest w stanie spłacić odsetki w wysokości 02%.E-mail: [email protected]

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Świątek

~12 km Dobre Miasto (1)
~11 km Jonkowo (0)
~14 km Miłakowo (0)
~15 km Lubomino (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Popularnymi miejscami na zakup i możliwość sprzedaży najbardziej rozmaitych towarów posiadających swoistą wartość są najróżniejszej maści miejsca wynajmowane w najbardziej uczęszczanych punktach w miejskich ośrodkach miejskich przykładowo. w Świątkach. Są to rzecz jasna lombardy z Świątek, które w niewielkim pomieszczeniu gromadzą wartościowe przedmioty począwszy od drobnej niemniej jednak wartościowej elektroniki, aż do skupu monet i złota. Niemniej jednak trzeba również sporządzać dogodne formy rozliczania się za takie przedmioty. W grę wchodzą w większości wypadków takie środki rozliczania się jak pożyczka pod zastaw, co jest wygodnym zabezpieczeniem dla właściciela lombardu w Świątkach (w warmińsko-mazurskim), gdyż nie musi on bać się o brak pokrycia finansowego. Taka pożyczka nie jest na 100% typową formą handlu, bo ktoś w większości wypadków potrzebuje pieniędzy, więc zastawia jakiś towar otrzymując za niego znikomy % jego realnej wartości. Niemniej jednak, że czas również jest pieniądzem, to można odpuścić sobie wartość towaru na rzecz jego połowicznej równowartości. Całkiem inaczej jest w formie rozliczania się na weksel. Są to dokumenty o dużej mocy prawnej, która nie może być kwestionowana.