Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ

image

Adres placówki Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. ul. Rynek 8 34-120 Andrychów Telefony kom:  604-902-521 tel: (33) 875-89-63 Opis Placówka znajduje się naprzeciwko ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

Do jednej z popularniejszych metod finansowania zakupu samochodów w Andrychowie, szczególnie w sytuacji firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek), jest leasing. W państwach zachodnich przedsiębiorcy kupują w ten metodę blisko połowę wszystkich pojazdów, w naszym państwie wskaźnik ten jest na razie o połowę zredukowany, niemniej jednak non stop rośnie. A w sytuacji inwestycji samochodowych można nawet powiedzieć, że doskonale się on kontroluje, ponieważ daje przedsiębiorcy dużą elastyczność, a równocześnie jest przyjazny pod względem księgowości. Ogólnie rzecz ujmując leasing polega na tym, że samochód jest kupowany przez firmę leasingową z Andrychowa lub okolic i pozostaje jej własnością, natomiast przedsiębiorca dostaje możliwość jego użytkowania. W zamian zobowiązuje się do płacenia rat w określonej wysokości przez ustalony w umowie czas. Po zakończeniu umowy leasingowej można wykupić pojazd na własność, niemniej jednak można też z niego zrezygnować i pomyśleć o kolejnym. I teraz tutaj objawiają się największe zalety tej formy finansowania zakupu pojazdy samochodowe. Środki na to wykładane są przez firmę leasingową, ona też ponosi koszty ubezpieczeń czy serwisu. Natomiast przedsiębiorca płacąc ratę głównie wie, w jakiej ona będzie wysokości, zatem ma możliwość on z góry planować osobiste wydatki. Ponadto duże znaczenie posiadają kwestie podatkowe, leasing jest bowiem bardzo lubiany przez księgowych. Na każdą ratę wystawiana jest osobna faktura, którą można w tym samym momencie zaliczyć w koszty uzyskania przychodu, nie ma tu konieczności rozliczania wszystkiego przez kilka lat jako niezbyt lubianą amortyzację.