Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ

image

Adres placówki Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. ul. Rynek 8 34-120 Andrychów Telefony kom:  604-902-521 tel: (33) 875-89-63 Opis Placówka znajduje się naprzeciwko ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

Pożyczki oraz pożyczki pod zastaw hipoteki albo innych dóbr materialnych są bardzo popularne w Andrychowie. Wynika to z prostego faktu, że bank musi mieć jakieś zabezpieczenie przed sytuacją gdy płatnik nie wywiąże się ze swoich zobowiązań. Na podstawie tego powstał także podmiot zwany wierzycielem, który nijako potwierdza zdolność kredytową płatnika. W Andrychowie jest bardzo wiele drobnych punktów inwestycyjnych, które udzielą chwilówek, ale w przypadku gdy potrzebujemy kredytu na hipotekę musimy udać się do banku. To teraz banki w Andrychowie posiadają większe możliwości finansowania kredytów oraz rządowe zabezpieczenie w wypadku gdy coś się nie uda przykładowo. bank zbankrutuje. Pod zastaw hipoteki wzięcie kredytu decydują się w wielu przypadkach młodzi ludzie, ale w pewnych sytuacjach są to starsze mężczyźni i kobiety z Andrychowa i okolic, które korzystają z tzw. odwróconej hipoteki, czyli w zamian za dożywotnią wypłatę o określonej wysokości zobowiązują się do przekazania własności bankowi po śmierci. Można takie usługi inwestycyjne nazwać złymi albo niemoralnymi, ale tak naprawdę to sami ludzie decydują się na nie i nawet jedna osoba ich do tego nie zmusza. Uważanie że usługi inwestycyjne są niemoralne jest kwestią dosyć kontrowersyjną, ponieważ są różne sytuacje ludzkie i ludzie nie są zmuszani do ich wzięcia. Dlatego tak ważna jest inteligencja finansowa mieszkańców Andrychowa żeby wiedzieli z czym wiążą się pozytywne strony jak i negatywne wzięcia kredytu na hipotekę czy również odwróconą hipotekę. Wiele osób pomysłu, że jest to ustabilizowane w obecnej sytuacji gospodarczej, ale tak naprawdę sytuacji ma możliwość się całkiem odwrócić. Idealnym przykładem są w Andrychowie mężczyźni i kobiety, które wzięły kredyt we frankach szwajcarskich. Przez zdecydowana większość czasu mieli korzystniejsze warunki od kredytów w złotówkach i w momencie gdy ta sytuacja się odwróciła i wiele osób straciło płynność finansową podniesiono wielkie larum, aczkolwiek nawet jedna osoba nie zwrócił wątpliwości na fakt, że po podliczeniu całego kredytu z uwzględnieniem modyfikacji na rynkach inwestycyjnych ostatnio, mężczyźni i kobiety które wzięły kredyt we frankach szwajcarskich miały do spłacenia znacznie mniej kredytu niż mężczyźni i kobiety które wzięły kredyt w lokalnej walucie, czyli PLN Polskich. Jak zatem widać sytuacja ma możliwość się odmienić, ale to my bierzemy za nią odpowiedzialność, zatem warto udać się do sprawdzonego doradcy finansowego oraz nie szarżować z ratami, ponieważ jeżeli dziś stać nas na kredyt na określoną kwotę, to nie oznacza że tak będzie wiecznie. Mierzmy siły na zamiary i stosownie skalujmy zdolność kredytową – nigdy na jej granicy.