image

Loombard.pl - największa sieć niezależnych lombardów w Polsce!Loombard.pl to największa sieć punktów oferujących pożyczki pod zastaw bez weryfikacji w BIK. Nasza grupa liczy ponad 300 punktów i systematycznie ulega powiększaniu. Jeżeli prowadzisz lub chciałbyś być odpowiedzialny za prowadzenie ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

W Bielsku-Białej znajduje się wiele punktów zwanych lombardami. Można w nich wymienić znakomita materialne na gotówkę. Jest to potrzebne dla ludzi, które chcą natychmiast spieniężyć swoje rzeczy. Minusem jest zazwyczaj konieczność zgodzenia się na gorsze uwarunkowania inwestycyjne niż mielibyśmy tę samą rzecz sprzedać na przykład. za pośrednictwem portalu aukcyjnego czy innego. Z kolei wielkim plusem jest prędkość zamiany, która jest dla różnorakich sytuacji życiowych nawet niezbędna. W centrum Bielska-Białej znajdziemy sporo lombardów, które należą w bardzo wielu przypadkach do większej sieci i są na zasadzie wykorzystywania praw tej spółce , sieci. W lombardzie w Bielsku-Białej można oddać wszystko co ma jakąkolwiek wartość. Począwszy od zł obrączek, po biżuterię, zegarki czy dosłownie komputery , a ponadto sprzęt elektroniki użytkowej jak aparaty fotograficzne czy drukarki , a ponadto inne elementy drukujące jak dosłownie plotery do większego formatu drukowania. Bielsko-Biała jest duże, więc sporo osób decyduje się na sprzedaż prywatnych rzeczy za niższą cenę niż uzyskaliby sprzedając sami, ale dłużej ażeby im to zajęło, więc decydują się na sprzedaż szybciej ale w niższej cenie. Lombard zarabia na późniejszej odsprzedaży tych rzeczy i ewentualnej prowizji. Jest to sytuacja korzystna dla obu stron, więc nie można mówić o jakimkolwiek wyzysku. Lombard w Bielsku-Białej korzysta na prowizji i późniejszej różnicy odsprzedaży danej rzeczy, a kontrahent zyskuje czas, który ażeby poświęcił na szukanie potencjalnego kupca , a ponadto wstawianie ogłoszeń w Internecie lub w innych miejscach. Niektóre rzeczy jak zegarki czy aparaty fotograficzne niełatwo sprzedać, więc w wypadku gdy daną osobę z Bielska-Białej nagli czas jest problem. W wypadku gdy posiadamy rodzinę , a ponadto znajomych warto się ich zapytać czy nie potrzebują danej rzeczy, ale też zajmuje to czas, chociaż znacznie mniej niż bezpośrednia sprzedaż. W Bielsku-Białej w lombardzie możemy też przyjść i kupić rzeczy używane po okazyjnych cenach, które w pewnych sytuacjach się zdarzają. Najczęściej takie rzeczy nie posiadają niestety zapewnień, ale nabywając na własne ryzyko i odpowiedzialność możemy się zdecydować na zakup rzeczy, która nas interesuje z lombardu z Bielska-Białej lub okolic.