Lombard Piastowska 1

Bielsko-Biała, Piastowska 1

Oceń:
(Ocena: 4, głosów: 6)
Telefon: 33 822 40 50
Godziny: wyświetl godziny otwarcia
Ulica: Bielsko-Biała, Piastowska 1
Wyślij zapytanie: wyślij e-mail
Lombard Piastowska 1 - opis
Loombard.pl - największa sieć niezależnych lombardów w Polsce!

Loombard.pl to największa sieć punktów oferujących pożyczki pod zastaw bez weryfikacji w BIK. Nasza grupa liczy ponad 300 punktów i systematycznie ulega powiększaniu. Jeżeli prowadzisz lub chciałbyś być odpowiedzialny za prowadzenie lombardu skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje wszelkie pytania.

Podstawowym profilem działalności grupy lombardów Loombard.pl są usługi majątkowe w zakresie pożyczek gotówkowych pod zastaw: urządzeń AGD i RTV, telefonów komórkowych, maszyn i urządzeń budowlanych, wyrobów jubilerskich, a także pojazdów mechanicznych i ich wyposażenia. W naszych lombardach otrzymasz dobrą cenę na swój przedmiot, jeżeli jesteś zainteresowany pożyczką pod zastaw zaproponuj nam go przez formularz wyceny, a pracownik z wybranej umieszczenia skontaktuje się z Tobą i przedstawi naszą propozycję uwzględniającą cenę rynkową. Szukasz jakiegoś produktu - skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub drzewa kategorii.

Nasze wiedzę praktyczną, elastyczność, a także duża ilość naszych punktów pozwoliły stać się nam bardzo konkurencyjnymi na rynku, co stawia nas jako lidera pożyczek gotówkowych pod zastaw.
Nasze oferty

Staramy się za każdym razem opisywać dokładnie prawie każdy przedmiot zamieszczony w naszym serwisie. Jeżeli dostrzegą Wy dowolne odstępsta pomiędzy stanem rzeczywistym, a opisem prosimy o informację, która pomoże nam utrzymać najwyższy stopień treści przekazywanych w raportach ofert dystrybucji.
Multimedia
Zdjęcia:
Lombard Piastowska 1
1
Opinie
Wyświetleń od 2014.12.17 : 6355 » edytuj ogłoszenie
Chcesz być widoczny w internecie jak ta firma? dodaj ogłoszenie.