Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Wynik rozszerzony do: żniński

image

Skupujemy telefony, elektronarzędzia, instrumenty muzyczne, telewizory, sprzęt RTV i AGD , rowery, laptopy, rowery oraz wszystko co legalne !Zajmujemy się serwisem telefonów , tabletów oraz instrumentów.Udzielamy pożyczek pod zastaw.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

image

Zajmujemy sie naprawa laptopów, komputerów, nawigacji, tabletów. Sprzedaż nowych komputerów i laptopów. Naprawiamy wszystkie usterki związane z elektroniką i oprogramowaniem Zapraszmy.

w okolicy Biskupina

~6 km Żnin (1)
~2 km Gąsawa (0)
~12 km Podobowice (0)
~14 km Gościeszyn (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Słowo lombard kojarzy się negatywnie i ocena moralna większości ludzi jest negatywna jeśli chodzi o tę formę zarobkowania. Wbrew natomiast obiegowej opinii lombard w Biskupinie jest wymagany, ponieważ osoba, klient bardziej ceni teraźniejszość i fakt, że uzyskanie gotówkę tu i w chwili obecnej jest znacznie lepsze niż w późniejszym czasie. W zasadzie jest to jedna z istotniejszych zasad psychologii, dlatego nic zadziwiającego że lombard z Biskupina by funkcjonować musi na czymś zarabiać. W bardzo wielu sytuacjach zarabia na zwrocie po dystrybucji danego produktu. Czyli lombard z Biskupina w zasadzie jest punktem zamiany dóbr na pieniądze w bardzo szybki metodę. aby klient mógł zamienić dajmy na to fotoaparat na gotówkę musiałby wystawić ten sprzęt przykładowo. w serwisie aukcyjnym lub znaleźć w inny metodę nabywcy na to urządzenie. Jednakże nie posiada czasu, ponieważ nagle potrzebuje gotówki i dlatego sprzedaje po nieco niższej cenie. Lombard zarabia na różnicy pośród ceną rynkową, a ceną dystrybucji danego produktu. Nie można oceniać lombardu negatywnie, ponieważ jest on zaprojektowany aktualnie do tego celu, a skoro ludzie do niego się udają, to jest on wymagany ludziom. Inną kwestią jest to czy lombard wyzyskuje ludzi, ale trudno sobie wyobrazić by ktoś to robił bezinteresownie. Wbrew temu co sądzą socjaliści, to aktualnie ich rządy doprowadziły do nędzy wiele ludzi. Tutaj jest kwestia do napraw, a lombardy są wyłącznie rezultatem danej polityki przykładowo. opodatkowania pracy. W przypadku opodatkowania alkoholu w Biskupinie spadnie sprzedaż trunków lub ludzie zaczną przywozić je z innej miejscowości przykładowo. z kujawsko-pomorskim czy pow. żniński. Tak samo jest z pracą w Biskupinie, a na większą skalę w Polsce. Opodatkowując pracę powodujemy, że co prawda jest chwilowo więcej gotówki, ale wzrost bezrobocia po kilku latach spowoduje tak faktycznie spadek wpływów. Tak faktycznie obecni politycy tego nie rozumieją, ale trudno się im dziwić, bo w ten metodę podcięli aby sobie skrzydła. Mniej bezrobotnych, to strata dla partii które obiecują im złote góry. W Biskupinie jest dość dużo takich osób, roszczeniowo nastawionych. Ze 100% pewnością jest to kwestia do przemyślenia na przyszłe dni.