Wynik rozszerzony do: żniński

image

Skupujemy telefony, elektronarzędzia, instrumenty muzyczne, telewizory, sprzęt RTV i AGD , rowery, laptopy, rowery oraz wszystko co legalne !Zajmujemy się serwisem telefonów , tabletów oraz instrumentów.Udzielamy pożyczek pod zastaw.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

image

Zajmujemy sie naprawa laptopów, komputerów, nawigacji, tabletów. Sprzedaż nowych komputerów i laptopów. Naprawiamy wszystkie usterki związane z elektroniką i oprogramowaniem Zapraszmy.

w okolicy Gąsawy

~9 km Żnin (1)
~2 km Biskupin (0)
~12 km Gościeszyn (0)
~15 km Podobowice (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

To zagadnienie bardzo burzliwy, wyjątkowo po niedawnych regulacjach w ustawach emerytalnych, które nie do końca dają możliwości emerytalne. Niestabilność ustroju emerytalnego, który nie zapewnia stałego dochodu pieniężnego po przekroczeniu lat pracy daje na tyle dobrą sposobność iż nie będzie trzeba martwić się o rozmaitego typu pomysły, które wiążą się z coraz to nowszymi pomysłami na zaspokojenie potrzeb udzielania emerytury. Można łatwo wyliczyć, że skoro wiek emerytalny jest odgórnie dany, a średnia długość życia mężczyzna i kobiety także jest ogólnie znana i to z podziałem na poszczególne rejony na przykład. w Gąsawie, to można sprowadzić doradztwo dla emeryta w postaci odwróconej hipoteki. Wówczas osoba ubiegająca się o emeryturę uzyskanie ją. Także renta będzie udzielona. Pamiętać jednak trzeba, iż możliwa w takiej okoliczności jest tylko emerytura dożywotnia za dom w Gąsawie lub innej umiejscowienia. Jeżeli ktoś nie posiada zdolności kredytowej, a emeryt jej nie będzie miał ze 100% pewnością to tylko dom i akt notarialny mogą odegrać jedyną rolę w doborze należnej emerytury.