Wynik rozszerzony do: Podkarpackie

image

Kursy walut na dzień: 10.02.2017EUR-4,23USD-3,95GBP-4,97CHF-3,95NOK-0,4700SEK-0,4400CZK-0,1500WYSOKOŚĆ KURSU DO INDYWIDUALNEJ NEGOCJACJIW kantorze można również opłacić rachunki:Opłata za:- prąd- gaz- abonament RTV- telewizja kablowa- telefony komórkowe- telefony stacjonarnewynosi tylko 1,99Opłata za:- ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Chorkówki

~2 km Zręcin (0)
~4 km Kobylany (0)
~4 km Kopytowa (0)
~5 km Głowienka (0)
~7 km Krosno (0)
~8 km Jedlicze (0)
~10 km Dukla (0)
~11 km Odrzykoń (0)
~11 km Nowy Żmigród (0)
~12 km Korczyna (0)
~12 km Iwonicz-Zdrój (0)
~13 km Bratkówka (0)
~13 km Klimkówka (0)
~13 km Osiek Jasielski (0)
~13 km Lubatowa (0)
~13 km Szebnie (0)
~14 km Wojaszówka (0)
~15 km Dębowiec (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Popularnymi miejscami na zakup i możliwość dystrybucji najbardziej rozmaitych produktów posiadających swoistą wartość są najróżniejszej maści miejsca wynajmowane w najbardziej uczęszczanych punktach w miejskich Chorkówkich np. w Chorkówce. Są to rzecz jasna lombardy z Chorkówki, które w niewielkim pomieszczeniu gromadzą wartościowe przedmioty począwszy od drobnej niemniej jednak wartościowej elektroniki, aż do skupu monet i złota. Ale trzeba też sporządzać dogodne formy rozliczania się za takie przedmioty. W grę wchodzą w ogromnej liczbie przypadków takie środki rozliczania się jak pożyczka pod zastaw, co jest wygodnym zabezpieczeniem dla posiadacza lombardu w Chorkówce (w podkarpackim), gdyż nie musi on bać się o brak pokrycia finansowego. Taka pożyczka nie jest oczywiście typową formą handlu, bo ktoś w ogromnej liczbie przypadków potrzebuje kasy, więc zastawia jakiś towar otrzymując za niego znikomy % jego realnej wartości. Ale, że czas też jest pieniądzem, to można odpuścić sobie wartość towaru na rzecz jego połowicznej równowartości. Całkiem inaczej jest w formie rozliczania się na weksel. Są to dokumenty o dużej mocy prawnej, która nie może być kwestionowana.