Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ

image

Szanowni Państwo!Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez lombard przy ul Mickiewicza 8 w Leżajsku.Pożyczki pod zastaw, skup - sprzedaż wszystkiego, GOTÓWKA OD RĘKI !Transakcje zawieramy w oparciu o RZECZYWISTĄ wycenę sprzętu bazując na realnych cenach rynkowych. Nie zaniżamy ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

W ostatnim czasie złoto jak i kruszce typu platyna, srebro czy diamenty oraz wszelkie kosztowności stały się na celowniku osób chcących ulokować bezpiecznie środki. Tak naprawdę nie ma bezpiecznego w 100% środka przechowywania pieniędzy, inwestycji, ale w chwili obecnej wszelkie wskaźniki pokazują utrzymujący się trend na złoto czy inne kruszce. Takim środkiem są również monety i cała gałąź numizmatyki. W Leżajsku (leżajski) są punkty skupu oraz sprzedaży złota, ale warto sprawdzić cenę internecie, aby nie zostać oszukanym. W 2014 roku Szwajcarzy zdecydowali, że nie będą mieć standardu złota w formie waluty, ale warto zwrócić uwagę, że w przyszłości będą podejmowane jeszcze takie próby, więc całkiem prawdopodobne, że złoto lub inny kruszec może stać się walutą w danym kraju. Jest to o tyle dobre, że nie jest podatny na wahania w przypadku poważnego kryzysu w innych krajach operujących na polityce inflacjonistycznej oraz wspierające idee pustego pieniądze i teorii zbitej szyby jakoby to zbita szyba powodowała wzrost gospodarki, ponieważ szklarz ma pracę (zapominając, że gdyby nie zbita szyba, to właściciel witryny sklepowej gdzie została zbita szyba zakupiłby coś innego i wartość byłaby lepsza niż wspierana aktualnie teoria zbitej szyby. Teoria ekonomistów wspieranych przez rząd w ekstremalnym przypadku brzmi następująco: zniszczenie wszystkich budynków w Leżajsku spowoduje bilans dodatni i wzrost gospodarczy, ponieważ trzeba je odbudować. Ta teoria jest bez sensu, ale jest niestety wspierana przez rząd, ponieważ uzasadnia kreowania pustego pieniądza.