Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Wynik rozszerzony do: leżajski

image

Szanowni Państwo!Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez lombard przy ul Mickiewicza 8 w Leżajsku.Pożyczki pod zastaw, skup - sprzedaż wszystkiego, GOTÓWKA OD RĘKI !Transakcje zawieramy w oparciu o RZECZYWISTĄ wycenę sprzętu bazując na realnych cenach rynkowych. Nie zaniżamy ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Brzózy Królewskiej

~7 km Leżajsk (1)
~7 km Wola Żarczycka (0)
~8 km Żołynia (0)
~9 km Nowa Sarzyna (0)
~10 km Rakszawa (0)
~11 km Kuryłówka (0)
~14 km Grodzisko Dolne (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Jest to bardzo ciekawy sposób na pozyskiwanie np. floty , a ponadto maszyn do swojej spółki lub działalności rolniczej, ponieważ płacąc comiesięczne raty jak za wynajem, po spłaceniu wszystkich rat zostajemy właścicielami danej rzeczy, która jest przedmiotem leasingu. W większości są to pojazdy samochodowe , a ponadto urządzenia i maszyny rolnicze czy produkcyjne. Wielu przedsiębiorców z Brzózy Królewskiej bardzo ceni sobie tę formę zdobywania niezbędnych środków produkcji. Nieprosto sobie wyobrazić, aby przedsiębiorca nie posiadał floty samochodowej jeżeli już działa w branży transportowej. Jak wiadomo duży próg wejścia w przedsiębiorstwo powoduje, że leasing jest niekiedy jedynym środkiem do uzyskania celu. Mimo wszystko nie należy zapominać o wadach jakimi są zapewne wysokie odsetki , a ponadto specjalnie obwarowania prawne, które wynikają z tego, że bank z Brzózy Królewskiej lub okolic woli dbać o tak de facto indywidualne dobro, które dopiero po opłaceniu wszystkich rat staje się własnością klienta. Właśnie oprocentowania leasingu są niskie, ale to ma możliwość się przerobić zawsze ze względu na politykę banku centralnego. Wbrew obiegowej opinii sytuacja pomimo, że aktualnie aktualnie jest stabilna ma możliwość ulec zmodyfikowaniu w przyszłości i to jest największym ryzykiem związanym z leasingiem w Brzózie Królewskiej lub okolicach. Jeśli nie opłacimy na czas rat , to bank z Brzózy Królewskiej zajmie urządzenie, pojazdy samochodowe czy maszyny rolnicze (w zależności na co zaciągnęliśmy leasing).