Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Wynik rozszerzony do: leżajski

image

Szanowni Państwo!Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez lombard przy ul Mickiewicza 8 w Leżajsku.Pożyczki pod zastaw, skup - sprzedaż wszystkiego, GOTÓWKA OD RĘKI !Transakcje zawieramy w oparciu o RZECZYWISTĄ wycenę sprzętu bazując na realnych cenach rynkowych. Nie zaniżamy ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Kuryłówki

~5 km Leżajsk (1)
~8 km Brzyska Wola (0)
~8 km Nowa Sarzyna (0)
~11 km Potok Górny (0)
~14 km Wola Żarczycka (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Surowce, kruszce albo minerały, to zwyczajowo stosowane skonkretyzowania towarzyszące należnościom materialnym w postaci złota oraz dodatkowo monet, a niekiedy srebra. To surowce wartościowe, w szczególności złoto. Monety natomiast mają specyficzną odmianę prywatnej wartości, bo jeżeli już złoto może być opisane jednoznacznym określeniem wartości, które wynika z przeliczenia jego bieżącej stawki i jego masy pełnej, to monety z kolei posiadają nie tyle wartość rynkową, co i symboliczną. Ta pierwsza dotyczy bieżącego bilonu, który nie ma w sobie cech szczególnych. Ale są monety zabytkowe, których skup w Kuryłówce w podkarpackim opłaca się odrobinę mniej, bo za niewiele ważący krążek handlarz w Kuryłówce musi wydać wyłożyć odpowiednią sumę, która w sytuacji tych bardzo niespotykanych – powinna być relatywnie wysoko wyceniona. I on musi się przejmować o to, czy znajda się chętni pasjonaci. Wówczas sprzedaż takiej monety jest jego szczęśliwym dniem. Złoto i srebro poniekąd też mają swoje wartości symboliczne, a raczej psychologiczne, lecz sztabka złota a moneta występująca w nakładzie liczącym wiele sztuk na skalę światową sprawia różnicę.