Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Wynik rozszerzony do: leżajski

image

Szanowni Państwo!Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez lombard przy ul Mickiewicza 8 w Leżajsku.Pożyczki pod zastaw, skup - sprzedaż wszystkiego, GOTÓWKA OD RĘKI !Transakcje zawieramy w oparciu o RZECZYWISTĄ wycenę sprzętu bazując na realnych cenach rynkowych. Nie zaniżamy ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Brzyskiej Woli

~13 km Leżajsk (1)
~7 km Potok Górny (0)
~8 km Kuryłówka (0)
~10 km Biszcza (0)
~10 km Adamówka (0)
~12 km Tarnogród (0)
~15 km Księżpol (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Popularnymi miejscami na zakup i możliwość sprzedaży najbardziej rozmaitych produktów posiadających swoistą wartość są najróżniejszej maści miejsca wynajmowane w najbardziej uczęszczanych punktach w miejskich ośrodkach miejskich przykładowo. w Brzyskiej Woli. Są to rzecz jasna lombardy z Brzyskiej Woli, które w niewielkim pomieszczeniu gromadzą wartościowe przedmioty począwszy od drobnej niemniej jednak wartościowej elektroniki, aż do skupu monet i złota. Niemniej jednak należy też sporządzać dogodne formy rozliczania się za takie przedmioty. W grę wchodzą w wielu sytuacjach takie środki rozliczania się jak pożyczka pod zastaw, co jest wygodnym zabezpieczeniem dla właściciela lombardu w Brzyskiej Woli (w podkarpackim), gdyż nie musi on bać się o brak pokrycia finansowego. Taka pożyczka nie jest ze 100% pewnością typową formą handlu, bo ktoś w wielu sytuacjach potrzebuje gotówki, więc zastawia jakiś towar otrzymując za niego znikomy procent jego realnej wartości. Niemniej jednak, że czas też jest pieniądzem, to można odpuścić sobie wartość towaru na rzecz jego połowicznej równowartości. Zupełnie inaczej jest w formie rozliczania się na weksel. Są to dokumenty o dużej mocy prawnej, która nie może być kwestionowana.