Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ

image

Szanowni Państwo!Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez lombard przy ul Mickiewicza 8 w Leżajsku.Pożyczki pod zastaw, skup - sprzedaż wszystkiego, GOTÓWKA OD RĘKI !Transakcje zawieramy w oparciu o RZECZYWISTĄ wycenę sprzętu bazując na realnych cenach rynkowych. Nie zaniżamy ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Leżajska

~5 km Kuryłówka (0)
~8 km Nowa Sarzyna (0)
~11 km Wola Żarczycka (0)
~12 km Grodzisko Dolne (0)
~13 km Brzyska Wola (0)
~13 km Żołynia (0)
~14 km Tryńcza (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Słowo lombard kojarzy się negatywnie i ocena moralna większości osób jest negatywna o ile chodzi o tę formę zarobkowania. Wbrew jednakże obiegowej opinii lombard w Leżajsku jest potrzebny, ponieważ osoba, nabywca bardziej ceni teraźniejszość i fakt, że zdobycie gotówkę tu i aktualnie jest znacznie lepsze niż później. W zasadzie jest to jedna z ważniejszych zasad psychologii, dlatego nic w tym zaskakującego że lombard z Leżajska ażeby funkcjonować musi na czymś zarabiać. W znaczącej liczbie przypadków zarabia na zwrocie po sprzedaży danego produktu. Czyli lombard z Leżajska w zasadzie jest punktem konwersji dóbr na pieniądze w bardzo dość szybki metodę. by nabywca mógł zamienić dajmy na to fotoaparat na gotówkę musiałby wystawić ten sprzęt np. w serwisie aukcyjnym albo odnaleźć w inny metodę nabywcy na to urządzenie. Natomiast nie ma czasu, ponieważ nagle potrzebuje gotówki i dlatego sprzedaje po nieco niższej cenie. Lombard zarabia na różnicy pośród ceną rynkową, a ceną sprzedaży danego produktu. Nie można oceniać lombardu negatywnie, ponieważ jest on wykonany w chwili obecnej do tego celu, a skoro ludzie do niego się udają, to jest on potrzebny ludziom. Inną kwestią jest to czy lombard wyzyskuje osób, niemniej jednak trudno sobie wyobrazić ażeby ktoś to robił bezinteresownie. Wbrew temu co sądzą socjaliści, to w chwili obecnej ich rządy doprowadziły do nędzy wiele osób. Tutaj jest kwestia do napraw, a lombardy są tylko efektem danej polityki np. opodatkowania pracy. W sytuacji opodatkowania alkoholu w Leżajsku spadnie marketing trunków albo ludzie zaczną przywozić je z innej miejscowości np. z podkarpackim czy pow. leżajski. Bardzo podobnie jest z pracą w Leżajsku, a na większą skalę w Polsce. Opodatkowując pracę powodujemy, że co prawda jest chwilowo więcej gotówki, niemniej jednak wzrost bezrobocia po paru latach spowoduje tak rzeczywiście spadek wpływów. Tak rzeczywiście obecni politycy tego nie rozumieją, niemniej jednak trudno się im dziwić, bo w ten metodę podcięli ażeby sobie skrzydła. Mniej bezrobotnych, to strata dla partii które obiecują im złote góry. W Leżajsku jest sporo takich ludzi, roszczeniowo nastawionych. Z pewnością jest to kwestia do prześledzenia na przyszłe dni.