Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Wynik rozszerzony do: leżajski

image

Szanowni Państwo!Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez lombard przy ul Mickiewicza 8 w Leżajsku.Pożyczki pod zastaw, skup - sprzedaż wszystkiego, GOTÓWKA OD RĘKI !Transakcje zawieramy w oparciu o RZECZYWISTĄ wycenę sprzętu bazując na realnych cenach rynkowych. Nie zaniżamy ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Woli Żarczyckiej

~11 km Leżajsk (1)
~6 km Nowa Sarzyna (0)
~13 km Jeżowe (0)
~14 km Kuryłówka (0)
~14 km Rakszawa (0)
~14 km Żołynia (0)
~15 km Nienadówka (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Święta w Woli Żarczyckiej jak co roku przyprawiają o głowę osób z powodu braku kasy. Właściwie każdy preferuje się zaprezentować przed familią i wykazać zaradnością , a dodatkowo nabyć prezenty. Jak wiadomo w Polsce ceny towarów i usług stoją na wysokim poziomie. Z tego powodu święta Bożego Narodzenia w Woli Żarczyckiej, to zwiększony popyt na wszelakiej maści pożyczki i chwilówki. W odpowiednich sytuacjach taka pożyczka ma możliwość pomóc, ale zdarza się że jest ona szkodliwa. Warto zastanowić się przed wzięciem pożyczki na wysoki %. Jeśli zależy nam na czasie i jesteśmy świadomi warunków oferty, to taka sytuacja jest w porządku, ponieważ niektórzy kobiety i mężczyźni nie mają bogatej rodziny, a wręcz mimo dobrych pensji zabrakło im kasy na spersonalizowane cele.