Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Warmińsko-mazurskie

image

Oferta pożyczki między poważnymi osobami od 500 € do 500,00 € po realnej stopie procentowej 3% rocznie z możliwością spłaty. Okres spłaty od 2 do 20 lat. Skontaktuj się ze mną bezpośrednio na mój e-mail: [email protected]

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

W okolicy Dobrego Miasta

Jak sama nazwa wskazuje taki kredyt to połączenie kilku zaciągniętych zobowiązań finansowych. W wielu Dobrego Miastach w Polsce, także w Dobrym Mieście jesteśmy w stanie utworzyć taki kredyt konsolidacyjny. W Dobrym Mieście (olsztyński) istnieją punkty zatrudniające specjalnych konsultantów, którzy mogą bardzo obniżyć odsetki oferowane przez różne banki. Takie firmy z Dobrego Miasta działają w oparciu o prowizje. Pomimo że zmniejszaj arealne odsetki, to nadal jest to dla nich korzystne. Oczywiście niekoniecznie dla banków, ponieważ konkurencja powoduje, że odsetki się zmniejszają do niemal minimalnych kosztów. Jak więc widać, to nie żadna altruistyczna teoria tylko chęć zysku powoduje, że zyskują tak naprawdę klienci jak i zarówno firmy oferujących kredyt konsolidacyjny. Warto sprawdzić oferty w Dobrym Mieście kredytu konsolidacyjnego aby zmniejszyć odsetki w przypadku kilku zaciągniętych pożyczek.