image

Wiele rat , kilka terminów płatności i początki finansowych problemów? Chciałbyś pojechać na wymarzone wakacje ale niestety wysokość Twoich zobowiązań Cię przytłacza i ogranicza? Czas coś z tym zrobić. Sam chodząc po bankach możesz zwątpić - ofert jest bardzo ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Gliwic

~6 km Żernica (0)
~7 km Czekanów (0)
~7 km Przyszowice (0)
~8 km Knurów (0)
~8 km Ziemięcice (0)
~8 km Zabrze (0)
~9 km Gierałtowice (0)
~10 km Paniówki (0)
~10 km Sośnicowice (0)
~11 km Pyskowice (0)
~11 km Pilchowice (0)
~11 km Wieszowa (0)
~12 km Wilcza (0)
~13 km Ruda Śląska (0)
~14 km Ornontowice (0)
~14 km Zbrosławice (0)
~15 km Sierakowice (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Popularnymi miejscami na zakup i sposobność dystrybucji najbardziej rozmaitych towarów posiadających swoistą wartość są najróżniejszej maści miejsca wynajmowane w najbardziej uczęszczanych punktach w miejskich ośrodkach miejskich na przykład. w Gliwicach. Są to rzecz jasna lombardy z Gliwic, które w niewielkim pomieszczeniu gromadzą wartościowe przedmioty począwszy od drobnej ale wartościowej elektroniki, aż do skupu monet i złota. Ale powinno się też sporządzać dogodne formy rozliczania się za takie przedmioty. W grę wchodzą w większości przypadków takie środki rozliczania się jak pożyczka pod zastaw, co jest wygodnym zabezpieczeniem dla posiadacza lombardu w Gliwicach (w śląskim), gdyż nie musi on bać się o brak pokrycia finansowego. Taka pożyczka nie jest niewątpliwie typową formą handlu, bo ktoś w większości przypadków potrzebuje kasy, zatem zastawia jakiś towar otrzymując za niego znikomy procent jego realnej wartości. Ale, że czas też jest pieniądzem, to można odpuścić sobie wartość towaru na rzecz jego połowicznej równowartości. Przeciwnie jest w formie rozliczania się na weksel. Są to dokumenty o dużej mocy prawnej, która nie ma możliwość być kwestionowana.