image

Wiele rat , kilka terminów płatności i początki finansowych problemów? Chciałbyś pojechać na wymarzone wakacje ale niestety wysokość Twoich zobowiązań Cię przytłacza i ogranicza? Czas coś z tym zrobić. Sam chodząc po bankach możesz zwątpić - ofert jest bardzo ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

Są różnorakie formy ubezpieczeń dostępne w licznych punktach w Gliwicach i okolicach. Jest ubezpieczenie na Zycie, a w ogromnej liczbie przypadków kupowane ubezpieczenie to na samochód OC. Są również ubezpieczenia dla rolników i właścicieli domów oraz mieszkań w razie nieprzewidzianych wypadków np. spalenia lokalu. Wybór ubezpieczeń jest realnie dość znaczny, a również możemy poprosić doradcę ubezpieczeniowego w Gliwicach o przygotowanie oferty dostosowanej pod nas samych. Wystarczy napisać oczekiwania i czego posiada dotyczyć ubezpieczenie, a agent przygotuje stosowną ofertę oraz umowę gotową do podpisania. Nawet Rząd zachęca do ubezpieczeń np. rolników, chociaż trzeba przyznać że słynna odpowiedź ministra rolnictwa co posiadają zrobić rolnicy, którzy się nie ubezpieczyli jest niezbyt ładna i brutalna. Ze stuprocentową pewnością warto się ubezpieczyć, ale nie na wszystko posiadamy wpływ. W pewnych przypadkach zdarza się jakaś anomalia pogodowa, która w przeciągu 100 lat się nie wydarzyła w Gliwicach i okolicach i wtedy trudno winić osób, że się nie ubezpieczyli. Nasze cały życie jest ryzykiem. Ryzykujemy nawet wychodząc na ulicę gdzie jest niebezpiecznie, ale znane są również prawie że niemożliwe przypadki jak uderzenie meteorytu w mieszkanie czy nawet człowieka. W Gliwicach doradcy finansowi doradzą jakie ubezpieczania są optymalne w naszej sytuacji życiowej i jakie posiadamy opcje. Już coraz więcej mieszkańców Gliwic ubezpiecza się i dzięki temu czuje się bezpieczniejsza.