Zachodniopomorskie

image

w naszej ofercie posiadamy oferty najlepszych banków, nie pobieramy opłaty brokerskiej, ani opłaty za przygotowanie oferty. Oferowane przez nas produkty są taką samą ofertą jaką posiadają banki

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

Leasing należy do coraz popularniejszych form finansowania zakupu nieruchomości w Koszalinie i okolicach, samochodów czy maszyn w gronie przedsiębiorców, też w gronie prywatnych nabywców z Koszalina i okolic zainteresowanie nim powoli rośnie. Pomiędzy jego głównych zalet wymienia się przede wszystkim dużą elastyczność i komfort otrzymania, a także kłopoty księgowe. Raty leasingowe można od razu rozliczać w podatkach, na bazie otrzymanej faktury, zatem nie ma konieczności zabawy w amortyzacje, które stwarzają sporo problemów. W największym skrócie leasing polega na tym, że zakup danego przedmiotu dokonywany jest przez korporację leasingową z Koszalina albo okolic, i formalnie to właśnie ona będzie właścicielem. Przedmiot leasingu zostaje przekazany przedsiębiorczy czy również osobie osobistej do użytkowania, jeżeli chodzi o to dokładne zasady regulowane są za pomocą umowy, w niej wyszczególnione jest wszystko na ten temat. Umowa leasingowa podpisywana jest na określony okres czasu, w czasie którego leasingobiorca zobowiązany jest do płacenia rat w ustalonej wysokości. Po jej zakończeniu są dwie sposobności, to oznacza za dodatkową opłatą użytkownik ma możliwość przejąć określony przedmiot na własność, ale ma możliwość również z niego zrezygnować i przykładowo na tej samej zasadzie nabyć kolejną rzecz. Leasing występuje w wielu różnych odmianach, w większości wypadków jego formę wybiera się zależnie od dokładnie sprecyzowanej sytuacji.