Śląskie

image

Loombard.pl - największa sieć niezależnych lombardów w Polsce!Loombard.pl to największa sieć punktów oferujących pożyczki pod zastaw bez weryfikacji w BIK. Nasza grupa liczy ponad 300 punktów i systematycznie ulega powiększaniu. Jeżeli prowadzisz lub chciałbyś być odpowiedzialny za prowadzenie ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

W wypadku gdy banki płacą bardzo niezbyt duże odsetki od lokat bankowych coraz więcej ludzi pragnie zarobić z oszczędności chociażby te 5-10%. Dla osób biorących pożyczkę jest to korzystna oferta, więc zyskują obie strony. Coraz więcej jest ofert gdzie chłopcy i dziewczęta indywidualne udzielą pożyczki na korzystnych postanowieniach. Bez wątpienia warto zaznajomić się z ofertą i podpisać gruntowną umowę określającą wymogi oraz zobowiązania każdej ze stron. Niskie odsetki bankowe powodują, że ludzie nie preferują oszczędzać co jest ze stuprocentową pewnością złe dla gospodarki w dłuższym okresie czasu. W niezbyt długim terminie jest to bardzo komfortowe, ale mając na uwadze dłuższą perspektywę rozwoju państwie życie na kredyt nie jest dobre. Jednak nie wszystkich stać na zapłacenie za lokal mieszkalny czy lokal gotówką, więc pożyczki są dobrym rozstrzygnięciem dla mieszkańców Rybnika, którzy preferują posiąść swoje cztery kąty. Lokal we własnym mieszkania czy mieszkaniu jest o wiele wygodniejsze i człowiek nie gorzej się czuje. Robiąc remont czy dodając dodatki w mieszkania możemy być pewni, że przygotowujemy to dla Siebie, a nie dla posiadacza mieszkania. Ofert swoich pod tytułem: dam pożyczkę prywatnie albo chwilówki od osób fizycznych są bardzo szukanym tematem w globalnej sieci poprzez obie strony. Zarówno biorca jak również dawca pożyczki ma profity płynące z niej. Dla mieszkańców Rybnika, którzy biorą pożyczki dochodem gotówki jest niskie oprocentowanie w przyrównaniu do innych ofert firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) pożyczkowych w Rybniku czy nawet banków w Rybniku. Warto natomiast liczyć się z tym, że pożyczka od osób fizycznych udzielona prywatnie jest związana z większą ilością dokumentów i poświęconego czasu. O ile zależy nam na czasie warto udać się do firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) pożyczkowych w Rybniku albo banków, lub używając internetu w całkiem szybki i tańszy sposób wziąć pożyczkę.