Wynik rozszerzony do: Kujawsko-pomorskie

image

Skupujemy telefony, elektronarzędzia, instrumenty muzyczne, telewizory, sprzęt RTV i AGD , rowery, laptopy, rowery oraz wszystko co legalne !Zajmujemy się serwisem telefonów , tabletów oraz instrumentów.Udzielamy pożyczek pod zastaw.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

image

Zajmujemy sie naprawa laptopów, komputerów, nawigacji, tabletów. Sprzedaż nowych komputerów i laptopów. Naprawiamy wszystkie usterki związane z elektroniką i oprogramowaniem Zapraszmy.

w okolicy Sośna

~7 km Wąwelno (0)
~8 km Mąkowarsko (0)
~13 km Więcbork (0)
~14 km Gostycyn (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

To temat bardzo burzliwy, szczególnie po niedawnych regulacjach w ustawach emerytalnych, które nie do końca dają możliwości emerytalne. Niestabilność ustroju emerytalnego, który nie zapewnia stałego dochodu pieniężnego po przekroczeniu lat pracy daje na tyle dobrą sposobność iż nie będzie należało przejmować się o rozmaitego typu pomysły, które wiążą się z coraz to nowszymi pomysłami na zaspokojenie potrzeb udzielania emerytury. Można łatwo wyliczyć, że skoro wiek emerytalny jest odgórnie dany, a średnia długość życia mężczyzna i kobiety również jest ogólnie znana i to z podziałem na poszczególne rejony przykładowo. w Sośnie, to można sprowadzić wsparcie dla emeryta w postaci odwróconej hipoteki. Wówczas osoba ubiegająca się o emeryturę zdobycie ją. Też renta będzie udzielona. Pamiętać jednakże należy, iż możliwa w takim wypadku jest wyłącznie emerytura dożywotnia za mieszkanie w Sośnie albo innej lokalizacji. Jeśli ktoś nie ma zdolności kredytowej, a emeryt jej nie będzie miał na pewno to wyłącznie mieszkanie i akt notarialny mogą odegrać priorytetową rolę w doborze należnej emerytury.