Wynik rozszerzony do: Kujawsko-pomorskie

image

Skupujemy telefony, elektronarzędzia, instrumenty muzyczne, telewizory, sprzęt RTV i AGD , rowery, laptopy, rowery oraz wszystko co legalne !Zajmujemy się serwisem telefonów , tabletów oraz instrumentów.Udzielamy pożyczek pod zastaw.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

image

Zajmujemy sie naprawa laptopów, komputerów, nawigacji, tabletów. Sprzedaż nowych komputerów i laptopów. Naprawiamy wszystkie usterki związane z elektroniką i oprogramowaniem Zapraszmy.

w okolicy Mąkowarska

~8 km Sośno (0)
~10 km Gostycyn (0)
~12 km Koronowo (0)
~13 km Sucha (0)
~13 km Wąwelno (0)
~15 km Lubiewo (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Są takie działalności gospodarcze w Mąkowarsku, gdzie forma dowolnego środka przemieszczania się od punktu A bo B nie jest konieczna. Są to głównie punkty usług w formie towaru intelektualnego. Niestety trzon każdej gospodarki stanowić powinno zaopatrzenie w niezbędne produkty. Dlatego prowadząc rolniczą produkcję, lub sklep z artykułami spożywczymi w Mąkowarsku w woj. kujawsko-pomorskim nie sposób obyć się bez pojazdu. Dobrze, ze funkcjonują na rynkach spółki leasingowe na samochód, bo dzięki nim można otrzymać pojazd warty minimum kilkanaście tysięcy zł. To dzięki takim formom rozliczania się za towar(narzędzie pracy) można otwierać szkoły jazdy, korporacje taksówek, sklepy spożywcze, a wręcz małe hurtownie w Mąkowarsku. Niemniej jednak to nie wszystko co można mieć w formie leasingu. Maszyny rolnicze także wchodzą w jego zakres, a uzyskać wręcz nieznaczny traktor to sporo pieniędzy. A ciągnik rolniczy to podstawowa forma środka motoryzacyjnego w rolnictwie. Oprócz rolnictwa i klasycznego transportu, są także spółki budowlane, a tam potrzebne są spycharki, ładowarki i wiele innych.