Wynik rozszerzony do: Kujawsko-pomorskie

image

Skupujemy telefony, elektronarzędzia, instrumenty muzyczne, telewizory, sprzęt RTV i AGD , rowery, laptopy, rowery oraz wszystko co legalne !Zajmujemy się serwisem telefonów , tabletów oraz instrumentów.Udzielamy pożyczek pod zastaw.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

image

Zajmujemy sie naprawa laptopów, komputerów, nawigacji, tabletów. Sprzedaż nowych komputerów i laptopów. Naprawiamy wszystkie usterki związane z elektroniką i oprogramowaniem Zapraszmy.

w okolicy Koronowa

~8 km Wtelno (0)
~12 km Sucha (0)
~12 km Mąkowarsko (0)
~13 km Maksymilianowo (0)
~13 km Kotomierz (0)
~14 km Sicienko (0)
~15 km Dobrcz (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Święta w Koronowie jak co roku przyprawiają o głowę osób z powodu braku kasy. Każdy chce się pokazać przed rodziną i wykazać zaradnością , a ponadto zakupić prezenty. Jak wiadomo w Polsce ceny towarów i usług stoją na wysokim poziomie. Z tego powodu święta Bożego Narodzenia w Koronowie, to zwiększony popyt na wszelakiej maści pożyczki i chwilówki. W odpowiednich sytuacjach taka pożyczka może pomóc, niemniej jednak zdarza się że jest ona szkodliwa. Warto zastanowić się przed wzięciem pożyczki na wysoki procent. O ile zależy nam na czasie i jesteśmy świadomi warunków oferty, to taka sytuacja jest w porządku, ponieważ niektórzy Ci nie mają bogatej rodziny, a nawet pomimo dobrych pensji zabrakło im kasy na spersonalizowane cele.