Wynik rozszerzony do: Kujawsko-pomorskie

image

Skupujemy telefony, elektronarzędzia, instrumenty muzyczne, telewizory, sprzęt RTV i AGD , rowery, laptopy, rowery oraz wszystko co legalne !Zajmujemy się serwisem telefonów , tabletów oraz instrumentów.Udzielamy pożyczek pod zastaw.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

image

Zajmujemy sie naprawa laptopów, komputerów, nawigacji, tabletów. Sprzedaż nowych komputerów i laptopów. Naprawiamy wszystkie usterki związane z elektroniką i oprogramowaniem Zapraszmy.

w okolicy Kotomierza

~2 km Dobrcz (0)
~6 km Pruszcz (0)
~9 km Maksymilianowo (0)
~10 km Osielsko (0)
~12 km Czarże (0)
~12 km Niemcz (0)
~13 km Koronowo (0)
~14 km Gruczno (0)
~14 km Świekatowo (0)
~15 km Wtelno (0)
~16 km Sucha (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Popularnymi miejscami na zakup i możliwość sprzedaży najbardziej rozmaitych produktów posiadających swoistą wartość są najróżniejszej maści miejsca wynajmowane w najbardziej uczęszczanych punktach w miejskich Kotomierzach na przykład. w Kotomierzu. Są to rzecz jasna lombardy z Kotomierza, które w niewielkim pomieszczeniu gromadzą wartościowe przedmioty począwszy od drobnej ale wartościowej elektroniki, aż do skupu monet i złota. Niemniej jednak powinno się też sporządzać dogodne formy rozliczania się za takie przedmioty. W grę wchodzą w dużej liczbie przypadków takie środki rozliczania się jak pożyczka pod zastaw, co jest wygodnym zabezpieczeniem dla właściciela lombardu w Kotomierzu (w kujawsko-pomorskim), gdyż nie musi on bać się o brak pokrycia finansowego. Taka pożyczka nie jest z całą pewnością typową formą handlu, bo ktoś w dużej liczbie przypadków potrzebuje pieniędzy, więc zastawia jakiś towar otrzymując za niego znikomy % jego realnej wartości. Niemniej jednak, że czas też jest pieniądzem, to można odpuścić sobie wartość towaru na rzecz jego połowicznej równowartości. Zupełnie inaczej jest w formie rozliczania się na weksel. Są to dokumenty o dużej mocy prawnej, która nie może być kwestionowana.