Wynik rozszerzony do: Kujawsko-pomorskie

image

Skupujemy telefony, elektronarzędzia, instrumenty muzyczne, telewizory, sprzęt RTV i AGD , rowery, laptopy, rowery oraz wszystko co legalne !Zajmujemy się serwisem telefonów , tabletów oraz instrumentów.Udzielamy pożyczek pod zastaw.

image

Zajmujemy sie naprawa laptopów, komputerów, nawigacji, tabletów. Sprzedaż nowych komputerów i laptopów. Naprawiamy wszystkie usterki związane z elektroniką i oprogramowaniem Zapraszmy.

w okolicy Gruczna

~7 km Chełmno (0)
~7 km Pruszcz (0)
~10 km Bukowiec (0)
~11 km Świecie (0)
~13 km Stolno (0)
~14 km Czarże (0)
~14 km Dobrcz (0)
~14 km Kotomierz (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Są takie działalności gospodarcze w Grucznie, gdzie forma dowolnego środka przemieszczania się od punktu A bo B nie jest konieczna. Są to głównie punkty usług w formie towaru intelektualnego. Niestety trzon każdej gospodarki stanowić powinno zaopatrzenie w niezbędne towary. Dlatego prowadząc rolniczą produkcję, lub sklep z artykułami spożywczymi w Grucznie w woj. kujawsko-pomorskim nie sposób obyć się bez pojazdu. Dobrze, ze funkcjonują na rynkach firmy leasingowe na samochód, bo dzięki nim można otrzymać pojazd warty minimum kilkanaście tysięcy PLN. To dzięki takim formom rozliczania się za towar(narzędzie pracy) można otwierać szkoły jazdy, korporacje taksówek, sklepy spożywcze, a dosłownie niezbyt duże hurtownie w Grucznie. Ale to nie wszystko co można mieć w formie leasingu. Maszyny rolnicze również wchodzą w jego zakres, a dostać dosłownie niewielki traktor to sporo kasy. A ciągnik rolniczy to podstawowa forma środka motoryzacyjnego w rolnictwie. Oprócz rolnictwa i klasycznego transportu, są również firmy budowlane, a tam potrzebne są spycharki, ładowarki i kilka innych.