Wynik rozszerzony do: Kujawsko-pomorskie

image

Skupujemy telefony, elektronarzędzia, instrumenty muzyczne, telewizory, sprzęt RTV i AGD , rowery, laptopy, rowery oraz wszystko co legalne !Zajmujemy się serwisem telefonów , tabletów oraz instrumentów.Udzielamy pożyczek pod zastaw.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

image

Zajmujemy sie naprawa laptopów, komputerów, nawigacji, tabletów. Sprzedaż nowych komputerów i laptopów. Naprawiamy wszystkie usterki związane z elektroniką i oprogramowaniem Zapraszmy.

w okolicy Czarż

~8 km Unisław (0)
~9 km Dobrcz (0)
~12 km Rzęczkowo (0)
~12 km Kotomierz (0)
~12 km Pruszcz (0)
~13 km Osielsko (0)
~14 km Gruczno (0)
~14 km Zławieś Wielka (0)
~15 km Solec Kujawski (0)
~15 km Maksymilianowo (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Odpowiednie porównywarki jak theocforum.pl kredytowe oraz innych usług majątkowych są znacznie lepsze niż punkty w Czarżach lub okolicy Czarż. Z pewnością stosowny konsultant ma możliwość być lepszy od porównywarki i szybszy o ile mu ufamy, ale w kwestii finansowej bardzo trudno o zaufanie. Dobrą cechą konsultanta jest też fakt, że jest to człowiek , wiec w odpowiednim momencie ma możliwość wręcz odradzić branie kredytu czy chwilówki, a wręcz polecić inną usługę – często nawet usługę konkurencyjną z Czarż lub okolic. W sytuacji porównywarek są to suche dane, w zdecydowanej większości przypadków bez opinii klientów. Minusem jest również konieczność przeczytania regulaminu i częściowego dokształcenia się z edukacji ekonomicznej – finansowej.