Wynik rozszerzony do: Kujawsko-pomorskie

image

Skupujemy telefony, elektronarzędzia, instrumenty muzyczne, telewizory, sprzęt RTV i AGD , rowery, laptopy, rowery oraz wszystko co legalne !Zajmujemy się serwisem telefonów , tabletów oraz instrumentów.Udzielamy pożyczek pod zastaw.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

image

Zajmujemy sie naprawa laptopów, komputerów, nawigacji, tabletów. Sprzedaż nowych komputerów i laptopów. Naprawiamy wszystkie usterki związane z elektroniką i oprogramowaniem Zapraszmy.

w okolicy Osielska

~2 km Niemcz (0)
~3 km Maksymilianowo (0)
~8 km Bydgoszcz (0)
~9 km Dobrcz (0)
~10 km Kotomierz (0)
~12 km Wtelno (0)
~13 km Czarże (0)
~15 km Białe Błota (0)
~15 km Solec Kujawski (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Surowce, kruszce albo minerały, to zwyczajowo stosowane dokładnego sprecyzowania towarzyszące należnościom materialnym w postaci złota oraz dodatkowo monet, a niekiedy srebra. To surowce wartościowe, priorytetowo złoto. Monety natomiast posiadają specyficzną odmianę indywidualnej wartości, bo jeżeli już złoto ma możliwość być opisane jednoznacznym określeniem wartości, które wynika z przeliczenia jego bieżącej stawki i jego masy całkowitej, to monety z kolei mają nie tyle wartość rynkową, co i symboliczną. Ta pierwsza dotyczy bieżącego bilonu, który nie ma w sobie cech szczególnych. Niemniej jednak są monety zabytkowe, których skup w Osielsku w kujawsko-pomorskim opłaca się ciut mniej, bo za niewiele ważący krążek handlarz w Osielsku musi wydać wyłożyć odpowiednią sumę, która w sytuacji tych bardzo niespotykanych – powinna być relatywnie wysoko wyceniona. I on musi się martwić o to, czy znajda się chętni pasjonaci. Wtedy marketing takiej monety jest jego szczęśliwym dniem. Złoto i srebro poniekąd też posiadają własne wartości symboliczne, a raczej psychologiczne, lecz sztabka złota a moneta występująca w nakładzie liczącym wiele egzemplarzy na skalę światową stwarza różnicę.