Wynik rozszerzony do: Kujawsko-pomorskie

image

Skupujemy telefony, elektronarzędzia, instrumenty muzyczne, telewizory, sprzęt RTV i AGD , rowery, laptopy, rowery oraz wszystko co legalne !Zajmujemy się serwisem telefonów , tabletów oraz instrumentów.Udzielamy pożyczek pod zastaw.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

image

Zajmujemy sie naprawa laptopów, komputerów, nawigacji, tabletów. Sprzedaż nowych komputerów i laptopów. Naprawiamy wszystkie usterki związane z elektroniką i oprogramowaniem Zapraszmy.

w okolicy Białych Błotów

~6 km Łochowo (0)
~6 km Bydgoszcz (0)
~7 km Rynarzewo (0)
~9 km Brzoza (0)
~12 km Tur (0)
~12 km Niemcz (0)
~14 km Sicienko (0)
~15 km Osielsko (0)
~15 km Szubin (0)
~15 km Potulice (0)
~15 km Maksymilianowo (0)
~15 km Łabiszyn (0)
~15 km Wtelno (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Przed zaciągnięciem pożyczki w Białych Błotach lub przez internetowe systemy pożyczkowe warto zorientować się jakie są realne koszty, ponieważ w pewnych sytuacjach spółki ukrywają dodatkowe koszty tj. np. opłaty jednorazowe. Odpowiednie porównywarki internetowe jak nasza strona, powinny poradzić sobie z tym problemem i wykazać je w realnych kosztach lub odsetkach. W Białych Błotach w punktach chwilówkowych nie posiada takiej sposobności, lub jest ona ograniczona.