Wynik rozszerzony do: Kujawsko-pomorskie

image

Skupujemy telefony, elektronarzędzia, instrumenty muzyczne, telewizory, sprzęt RTV i AGD , rowery, laptopy, rowery oraz wszystko co legalne !Zajmujemy się serwisem telefonów , tabletów oraz instrumentów.Udzielamy pożyczek pod zastaw.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

image

Zajmujemy sie naprawa laptopów, komputerów, nawigacji, tabletów. Sprzedaż nowych komputerów i laptopów. Naprawiamy wszystkie usterki związane z elektroniką i oprogramowaniem Zapraszmy.

w okolicy Sicienka

~7 km Wtelno (0)
~9 km Łochowo (0)
~11 km Potulice (0)
~13 km Mrocza (0)
~13 km Tur (0)
~14 km Białe Błota (0)
~14 km Koronowo (0)
~15 km Maksymilianowo (0)
~15 km Wąwelno (0)
~15 km Niemcz (0)
~15 km Rynarzewo (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Mowa na pewno o udzielaniu rozmaitych pożyczek na hipotekę, bo w takim wypadku można zastawić samochód albo lokal w Sicienku lub innej lokalizacji, chociaż innego rodzaju dobra materialne również mogą wchodzić w grę. Jest to całkiem szybki pieniądz i to się liczy, a jak ktoś z Sicienka lub okolic potrzebuje większej kredyty na bardziej wartościowe pod kątem finansowym cele, powinien udać się do banku w Sicienku lub okolicy, nie zapominając o podstawach do rozmów o kredytach – czyli Bik i zdolność kredytowa. Powracając do sedna, to kredyt na hipotekę: samochód, lokal – są najczęściej spotykaną formą odebrania swoich należności. Na lokal czy lokal w Sicienku, a tym bardziej na pojazdy każdej klasy znajdzie się chętny kupiec, dlatego trzeba inwestować w takie towary, i można z powodzeniem je obracać na swoją korzyść przez założenie prężnie rozwijającej się spółki kredytodawczej. Wielu ma możliwość pozwolić sobie na to, by pożyczka była udzielona w ten w chwili obecnej metodę. Pytanie jedynie czy to jest rozsądne, ofiarować lokal w Sicienku za kilkunastotysięczną zapomogę finansową. To już osobiście ustalana kwestia.