Wynik rozszerzony do: Kujawsko-pomorskie

image

Skupujemy telefony, elektronarzędzia, instrumenty muzyczne, telewizory, sprzęt RTV i AGD , rowery, laptopy, rowery oraz wszystko co legalne !Zajmujemy się serwisem telefonów , tabletów oraz instrumentów.Udzielamy pożyczek pod zastaw.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

image

Zajmujemy sie naprawa laptopów, komputerów, nawigacji, tabletów. Sprzedaż nowych komputerów i laptopów. Naprawiamy wszystkie usterki związane z elektroniką i oprogramowaniem Zapraszmy.

w okolicy Łochowa

~6 km Białe Błota (0)
~6 km Rynarzewo (0)
~8 km Tur (0)
~9 km Sicienko (0)
~9 km Potulice (0)
~11 km Bydgoszcz (0)
~13 km Wtelno (0)
~14 km Szubin (0)
~14 km Niemcz (0)
~15 km Brzoza (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Na długi weekend obserwuje się wzmożony ruch biorców pożyczek w Łochowie i okolicach. Kilka punktów chwilówek i banków, które powstały ostatnio w Łochowie posiada w prywatnych szeregach doświadczonych konsultantów, ale nie warto na nich bazować, ponieważ dbają oni głównie o wyniki inwestycyjne swojej firmy z Łochowa (chociaż są wyjątki). Warto porównać oferty pożyczek oraz innych usług inwestycyjnych z Łochowa chociażby w internetowej rzeczywistości.