Wynik rozszerzony do: Kujawsko-pomorskie

image

Skupujemy telefony, elektronarzędzia, instrumenty muzyczne, telewizory, sprzęt RTV i AGD , rowery, laptopy, rowery oraz wszystko co legalne !Zajmujemy się serwisem telefonów , tabletów oraz instrumentów.Udzielamy pożyczek pod zastaw.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

image

Zajmujemy sie naprawa laptopów, komputerów, nawigacji, tabletów. Sprzedaż nowych komputerów i laptopów. Naprawiamy wszystkie usterki związane z elektroniką i oprogramowaniem Zapraszmy.

w okolicy Dąbrowy Chełmińskiej

~5 km Czarże (0)
~6 km Rzęczkowo (0)
~7 km Unisław (0)
~11 km Solec Kujawski (0)
~12 km Łubianka (0)
~14 km Dobrcz (0)
~15 km Osielsko (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Święta w Dąbrowie Chełmińskiej jak co roku przyprawiają o głowę osób z powodu braku kasy. Każdy preferuje się zaprezentować przed rodziną i wykazać zaradnością oraz dodatkowo kupić prezenty. Jak wiadomo w Polsce ceny towarów i usług stoją na wysokim poziomie. Z tego powodu święta Bożego Narodzenia w Dąbrowie Chełmińskiej, to zwiększony popyt na wszelakiej maści pożyczki i chwilówki. W odpowiednich sytuacjach taka pożyczka może pomóc, ale zdarza się że jest ona szkodliwa. Warto zastanowić się przed wzięciem pożyczki na wysoki procent. Jeśli zależy nam na czasie i jesteśmy świadomi warunków oferty, to taka sytuacja jest w porządku, ponieważ niektórzy kobiety i mężczyźni nie posiadają bogatej rodziny, a nawet pomimo dobrych uposażeń zabrakło im kasy na własne cele.