Wynik rozszerzony do: Kujawsko-pomorskie

image

Skupujemy telefony, elektronarzędzia, instrumenty muzyczne, telewizory, sprzęt RTV i AGD , rowery, laptopy, rowery oraz wszystko co legalne !Zajmujemy się serwisem telefonów , tabletów oraz instrumentów.Udzielamy pożyczek pod zastaw.

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

image

Zajmujemy sie naprawa laptopów, komputerów, nawigacji, tabletów. Sprzedaż nowych komputerów i laptopów. Naprawiamy wszystkie usterki związane z elektroniką i oprogramowaniem Zapraszmy.

w okolicy Świeci

~6 km Chełmno (0)
~8 km Podwiesk (0)
~8 km Laskowice (0)
~10 km Stolno (0)
~11 km Gruczno (0)
~13 km Bukowiec (0)
~14 km Drzycim (0)
~15 km Grupa (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Święta Wielkiej Nocy w Świeciach to wzmożony ruch w usługach pożyczkowych z powodu zwiększonej konsumpcji. Kobiety i mężczyźni w trudnej sytuacji nie mają innego wyjścia jak się zapożyczyć, ale w odpowiednich zobowiązaniach jest to dobre. Ważne by posiadać świadomość tego, że pożyczkę powinno się spłacić, a bank to nie instytucja kierująca się emocjami wyłącznie bilansem ekonomicznym. W przeciwnym przypadku nie warto nawet spoglądać na punkty pożyczkowe w Świeciach i okolicach. W Świeciach są uczciwi doradcy finansowi, którzy doradzą i pomogą, ale nie warto ufać bezgranicznie konsultantom wyłącznie porównywać oferty pożyczek jak chociażby na tej stronie. Mając konto bankowe nie musimy udawać się do punktów chwilówek w Świeciach wyłącznie po szybkiej weryfikacji na Nasze konto przelewana jest odpowiednia kwota.