Wynik rozszerzony do: pszczyński

image

Szanowny Panie, Szanowna Pani,Jest taka firma, która udziela pożyczek ludziom bez względu na kwotę czy opóźnienie, oprocentowanie jest bardzo niskie i pożyczkę możesz otrzymać w ciągu 48 godzin. Udzielamy pożyczek zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym po rozsądnej stopie procentowej. ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Woli

~8 km Oświęcim (1)
~4 km Bojszowy (0)
~5 km Miedźna (0)
~5 km Brzeszcze (0)
~6 km Przecieszyn (0)
~7 km Jawiszowice (0)
~7 km Jankowice (0)
~8 km Bieruń (0)
~8 km Ćwiklice (0)
~9 km Dankowice (0)
~10 km Piasek (0)
~10 km Grojec (0)
~11 km Pszczyna (0)
~11 km Wilamowice (0)
~12 km Chełm Śląski (0)
~12 km Kobiór (0)
~12 km Bobrek (0)
~12 km Tychy (0)
~13 km Bestwina (0)
~14 km Lędziny (0)
~14 km Chełmek (0)
~15 km Pisarzowice (0)
~15 km Imielin (0)
~15 km Włosienica (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Są takie działalności gospodarcze w Woli, gdzie forma dowolnego środka przemieszczania się od punktu A bo B nie jest konieczna. Są to przede wszystkim punkty usług w formie towaru intelektualnego. Niestety trzon każdej gospodarki stanowić powinno zaopatrzenie w niezbędne produkty. Dlatego prowadząc rolniczą produkcję, lub sklep z artykułami spożywczymi w Woli w woj. śląskim nie sposób obyć się bez pojazdu. Dobrze, ze funkcjonują na rynkach korporacji leasingowe na samochód, bo dzięki nim można otrzymać pojazd warty minimum kilkanaście tysięcy zł. To dzięki takim formom rozliczania się za towar(narzędzie pracy) można otwierać szkoły jazdy, korporacje taksówek, sklepy spożywcze, a nawet niezbyt duże hurtownie w Woli. Niemniej jednak to nie wszystko co można mieć w formie leasingu. Maszyny rolnicze także wchodzą w jego zakres, a zdobyć nawet mały traktor to dość dużo gotówki. A ciągnik rolniczy to podstawowa forma środka motoryzacyjnego w rolnictwie. Poza rolnictwa i klasycznego transportu, są także korporacji budowlane, a tam potrzebne są spycharki, ładowarki i wiele innych.