Wynik rozszerzony do: Pomorskie

image

Księgi   wieczyste po adresie, wystarczy że znasz adres. Przejrzysz wszystkie wpisy, również hipoteki, poznasz numer księgi oraz nazwisko właściciela. Warto w razie chęci np. kupna, wynajmu – warto wiedzieć kto jest właścicielem. Dokładnie przeczytasz wszelkie wpisy, poznasz hipoteki, ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Słupska

~4 km Siemianice (0)
~6 km Jezierzyce (0)
~10 km Kwakowo (0)
~11 km Sycewice (0)
~15 km Objazda (0)
~15 km Płaszewo (0)
~15 km Borzęcino (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Mowa bez wątpienia o udzielaniu rozmaitych pożyczek na hipotekę, bo w takiej sytuacji można zastawić samochód lub lokal w Słupsku lub innej lokalizacji, chociaż innego stylu bardzo dobra materialne też mogą wchodzić w grę. Jest to szybki pieniądz i to się liczy, a jak ktoś z Słupska lub okolic potrzebuje większej pożyczki na bardziej wartościowe pod kątem finansowym cele, powinien udać się do banku w Słupsku lub okolicy, nie zapominając o podstawach do rozmów o kredytach – czyli Bik i zdolność kredytowa. Wracając do sedna, to kredyt na hipotekę: samochód, dom – są najczęściej spotykaną formą odebrania swoich należności. Na dom czy lokal w Słupsku, a tym bardziej na pojazdy każdej klasy znajdzie się chętny kupiec, dlatego powinno się inwestować w takie produkty, i można z powodzeniem je obracać na swoją korzyść przez założenie prężnie rozwijającej się firmy kredytodawczej. Wielu ma możliwość pozwolić sobie na to, by pożyczka była udzielona w ten w tej chwili sposób. Pytanie wyłącznie czy to jest rozsądne, ofiarować lokal w Słupsku za kilkunastotysięczną zapomogę finansową. To już indywidualnie ustalana kwestia.