Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ

image

Księgi   wieczyste po adresie, wystarczy że znasz adres. Przejrzysz wszystkie wpisy, również hipoteki, poznasz numer księgi oraz nazwisko właściciela. Warto w razie chęci np. kupna, wynajmu – warto wiedzieć kto jest właścicielem. Dokładnie przeczytasz wszelkie wpisy, poznasz hipoteki, ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Gdańska

~11 km Sopot (1)
~8 km Wiślina (0)
~9 km Wiślinka (0)
~9 km Straszyn (0)
~10 km Pruszcz Gdański (0)
~14 km Łęgowo (0)
~14 km Kolbudy (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Jak każdemu współcześnie jest wiadome, to wymaganie ściśle finansowa jest tym co wpływa na dalsza rynkową koniunkturę. Ażeby rozwijać zakład usługowy, trzeba mieć wkład własny albo zadłużyć się w instytucji dającej pieniądz w praktyce od reki. Wyłącznie trzeba posiadać możliwość kredytową, która jest wymagana w trakcie takich przedsięwzięć jak udzielanie finansów rzędu ponad 100 tysięcy PLN – na mieszkanie w Gdańsku, czy luksusowe auto, ale i kwoty nawet kilkadziesiąt złotych mogą być problemem bez zdolności kredytowej. Ale takie pieniądze nie są gotówką na śpiesznie. W tym celu udać się trzeba to podrzędnych miejsc, które nie mogą równać się z korporacja bankową w woj. pomorskim albo w Gdańsku dysponującą ogromnym kapitałem, ale mająca mały budżet i udzielająca gotówki od ręki! W ich przypadku nie trzeba żadnych zdolności kredytowych, ale bardziej poświadczenia majątkowego albo faktycznego stanu posiadania rzeczy materialnej mogącej w razie konieczności zrekompensować nagłe koszta procesów sadowych i komorniczych wskutek nieoczekiwanej niemożności uregulowania należnego zadłużenia z tego rodzaju placówek w Gdańsku jak te udzielające chwilówek.