Wynik rozszerzony do: Pomorskie

image

Księgi   wieczyste po adresie, wystarczy że znasz adres. Przejrzysz wszystkie wpisy, również hipoteki, poznasz numer księgi oraz nazwisko właściciela. Warto w razie chęci np. kupna, wynajmu – warto wiedzieć kto jest właścicielem. Dokładnie przeczytasz wszelkie wpisy, poznasz hipoteki, ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

w okolicy Wiśliny

~8 km Gdańsk (1)
~6 km Wiślinka (0)
~8 km Łęgowo (0)
~9 km Cedry Wielkie (0)
~9 km Straszyn (0)
~9 km Suchy Dąb (0)
~13 km Pszczółki (0)
~15 km Drewnica (0)
Dodaj swoje usługi za darmo!

Święta w Wiślinie jak co roku przyprawiają o głowę ludzi z powodu braku gotówki. Prawie każdy chce się pokazać przed rodziną i wykazać zaradnością oraz dodatkowo nabyć prezenty. Jak wiadomo w Polsce ceny towarów i usług stoją na wysokim poziomie. Z tego powodu święta Bożego Narodzenia w Wiślinie, to zwiększony popyt na wszelakiej maści pożyczki i chwilówki. W odpowiednich sytuacjach taka pożyczka może pomóc, niemniej jednak zdarza się że jest ona szkodliwa. Warto zastanowić się przed wzięciem pożyczki na wysoki %. Jeżeli zależy nam na czasie i jesteśmy świadomi warunków oferty, to taka sytuacja jest w porządku, ponieważ niektórzy inni ludzie nie posiadają bogatej rodziny, a nawet pomimo dobrych pensji zabrakło im gotówki na prywatne cele.