Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ
Pomorskie

image

PRÊT DE 25 000 EUR À 50 000 000 EURBESOIN D'AIDE FINANCIERE ?  Bonjour Mesdames et Messieurs, Je vous propose mon offre de prêt personnel. de 2 000 à 50 000 000 euros et mon taux d'intérêt est de 2 %. Le remboursement du prêt commence de 1 à 30 ans. Mon directeur de banque a besoin d'un document ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

Pod tą tajemniczą nazwą kryje się produkt finansowy, który wielu osobom może bardzo pomóc. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które posiadają dom, ale np. nie są w stanie go opłacić. Czasami zdarza się, że osoba otrzymuje bardzo drogi dom, ale nie jest go w stanie opłacić na bieżąco (podatki, opłaty itd.). Wtedy z pomocą przychodzi odwrócona hipoteka, która jak sama nazwa wskazuje jest otrzymywaniem pensji w zamian za hipotekę domu dla banku po śmierci właściciela. Można to nazwać także spadkiem za pieniądze gdzie obdarowany zobowiązuje się do wypłacenia konkretnej kwoty. Należy ten produkt rozpatrywać pod kątem użyteczności, ponieważ w przeważającej większości nie są to dobre produkty inwestycyjne. W Wiślinie znajduje się kilka firm oferujących tego typu usługi, a w razie konieczności handlowcy mogą dojechać do miejsca zamieszkania osoby, która jest zdecydowana na skorzystanie z oferty odwróconej hipoteki.