Ta strona używa plików cookies.    Polityka Prywatności       AKCEPTUJĘ

image

Księgi   wieczyste po adresie, wystarczy że znasz adres. Przejrzysz wszystkie wpisy, również hipoteki, poznasz numer księgi oraz nazwisko właściciela. Warto w razie chęci np. kupna, wynajmu – warto wiedzieć kto jest właścicielem. Dokładnie przeczytasz wszelkie wpisy, poznasz hipoteki, ...

image

Maksymalna kwota: 25 000 zł
Rodzaj: pożyczka pozabankowa
Wymagania: posiadanie rachunku bankowego (do uzyskania pożyczki)
Dokumenty: dowód osobisty lub paszport
Termin: Weryfikacja i przelanie pożyczki trwa zaledwie kilkanaście minut.
Sprawdzanie w BIK: nie
Informacje dodatkowe: Wszelkie koszty jakie ponosisz są jasno wskazane przed zawarciem umowy o pożyczkę (w przeciwieństwie do nieuczciwych firm).
kliknij aby dowiedzieć się więcej

Są różnorakie sytuacje życiowe i utrata pracy ma możliwość być jednym z takich momentów. Chwilowy brak pracy ma możliwość spowodować, że nie mamy kasy na istotne cele, które mielibyśmy ochotę zrealizować w czasie gdy nie pracujemy. W takiej sytuacji warto udać się do punktów finansowych w Gdańsku, które oferują kredyty dla bezrobotnych – osób bez pracy Ew. stabilnego zatrudnienia. W bardzo wielu przypadkach kwoty pożyczek są małe, ale można ze stuprocentową pewnością negocjować, chociaż wymaga to pewnych dokumentów. W wypadku gdy wydatek np. na szkolenie czy przewodnik prawa jazdy jest mały, to warto zainwestować w Siebie, nawet kosztem kredyty. Jeżeli już jesteśmy przekonani, że inwestycja się zwróci, to taka decyzja ma możliwość być jedną z lepszych w naszym życiu. Ze 100% pewnością warto ze starannosią przewidzieć taką sytuację, ponieważ sytuacja na rynku pracy ma możliwość nie wymagać od nas pewnych szkoleń na które weźmiemy pożyczkę. W Gdańsku jest niemało firm oferujących chwilówki dla ludzi bezrobotnych , a dodatkowo profitów. Jest stereotyp, że takie osoby nie będą w stanie spłacać kredyty, ale jeżeli już współcześnie nie mamy pracy, to nie znaczy, że za miesiąc lub dwa też tak będzie. W momencie życia kiedy utraciliśmy pracę warto odpocząć jakiś czas, zrobić różnorakie szkolenia zawodowe, które polepszą naszą sytuację na rynku pracy. Niestety jest tak, że szkolenia proponowane w Urzędach Pracy i innych darmowych instytucjach są niewiele warte, ponieważ niemało ludzi na nie uczęszcza. Jeżeli już chcemy kupić praktykę w danej dziedzinie musimy zapłacić komuś żeby nas tego nauczył. Może się to odbyć w formie praktyk, gdzie pracujemy za darmo dla pracodawcy, ale zyskujemy naukę danego zawodu. W zależności od branży ma możliwość to być bardzo rentowne, ale z drugiej strony nie warto ciągle pracować za darmo. Jeżeli już już nabyliśmy umiejętności warto porozmawiać z pracodawcą z Gdańska lub okolic i szczerze porozmawiać. Praktyki są dobre, ale po nabyciu pewnych umiejętności warto się cenić, ale z drugiej strony podziękować pracodawcy, że nauczył nas fachu, co jest też nieproste, ponieważ rozpoczynający pracownik na samym starcie przynosi straty i powinno się go niemało nauczyć, więc bilans profitów i strat jest na nasz minus. Jeżeli już już natomiast przynosimy dość duży profit spółce z Gdańska, w której pracujemy oczekujmy uczciwej zapłaty wedle naszych umiejętności. Nie przesadzajmy z oczekiwaniami, szczególnie gdy nie mamy jakiś umiejętności. W pewnych przypadkach warto popracować nawet za darmo w danej spółce z branży w której chcemy pracować i uzyskać praktykę, które przysłuży się nam w późniejszym czasie.